Proprietăți unice: 260
Proprietari: 103
Agenție

2 luni în urmă
2

22.500 €
/ lună 20.45 € / mp / lună

Teren intravilan 1100 mp, Lilieci-Bacau

Central, Bacău

1.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Garsoniera spatioasa de inchiriat Zona Centru

Central, Bacău

1 camere
35 mp
Parter / 3
3E
Agenție

2 luni în urmă

370 €
/ lună

Apartament de inchiriat in Bacau central

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 4
1975

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

2 luni în urmă

350 €
/ lună

Garsoniera moderna de inchiriat

Central, Bacău

1 camere
50 mp
Parter
2023
Agenție

2 luni în urmă
20

35.000 €
/ lună 7 € / mp / lună

Hale Industriale 5065 mp de vanzare Str. Bradul ...

Central, Bacău

5.000 mp utili
Agenție

2 luni în urmă
5

400 €
/ lună 14.29 € / mp / lună

Spa?iu comercial parter, strada Mihai Viteazu, ...

Central, Bacău

28 mp utili
1980
Agenție

2 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Garsoniera moderna de inchiriat

Central, Bacău

1 camere
50 mp
Parter
2023
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 300 € și 350 €
Agenție

2 luni în urmă
10

490 €
/ lună

Bloc Nou ! 2 camere, etaj 2

Central, Bacău

2 camere
52 mp
Etaj 2 / 6
2015
Agenție

2 luni în urmă
7

275 €
/ lună

Tic-Tac Universitate/Spital 2 camere mobilat co ...

Central, Bacău

2 camere
48 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
20

1.600 €
/ lună

Spatiu de inchiriat! pretabil activitati divers ...

Central, Bacău

4 camere
200 mp
Agenție

2 luni în urmă
7

350 €
/ lună

Apartament modern 2 camere | Centru

Central, Bacău

2 camere
55 mp
Etaj 2 / 4
4E
Agenție

2 luni în urmă
5

300 €
/ lună

Ap. De Inchiriat str. Vasile Alecsandri

Central, Bacău

2 camere
45 mp
Etaj 1
Agenție

2 luni în urmă
15

230 €
/ lună

Garsoniera in Vila CEnTRaL

Central, Bacău

1 camere
25 mp
Parter / 1
1989
Agenție

3 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament de inchiriat, 2 camere spatioase, bl ...

Central, Bacău

2 camere
65 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

269 €
/ lună

Inchiriez apartamnt intr o vila

Central, Bacău

2 camere
60 mp
Agenție

3 luni în urmă
7

99.500 €
/ lună 19.90 € / mp / lună

Teren de vanzare strada Bradului zona Lilieci

Central, Bacău

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
8

431 €
/ lună

Inchiriez apartament spatios 2 camere zona exce ...

Central, Bacău

2 camere
70 mp
Etaj 5
2000
Agenție

3 luni în urmă
5

250 €
/ lună

inchiriez garsoniera

Central, Bacău

1 camere
31 mp
Agenție

3 luni în urmă
7

300 €
/ lună

De inchiriat Apartament cu 2 camere, zona Centr ...

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 3
3E
Agenție

3 luni în urmă
6

1.000 €
/ lună 5 € / mp / lună

Hala de inchiriat 200 mp | Zona industriala Tol ...

Central, Bacău

200 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

8.000 €
/ lună 0.80 € / mp / lună

Spatiul comercial 1000 mp de inchiriat zona Sal ...

Central, Bacău

10.000 mp utili
Agenție

3 luni în urmă
13

360 €
/ lună

3 decomandate la etajul 1, mobilat si utilat, c ...

Central, Bacău

1 camere
35 mp
Etaj 2 / 4
1985
Agenție

3 luni în urmă
16

8.000 €
/ lună 8.12 € / mp / lună

Inchirez Caldire pentru ori ce activitate Comer ...

Central, Bacău

985 mp utili
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
6

250 €
/ lună

Inchiriez apartament 2camere

Central, Bacău

2 camere
50 mp
Agenție

3 luni în urmă
10

250 €
/ lună

Bistri?a - Lac, apartament mobilat ?i utilat

Central, Bacău

1 camere
40 mp
Etaj 4 / 4
1988
Agenție

3 luni în urmă
6

330 €
/ lună

Cel mai spa?ios apartament cu 2 camere Zona Par ...

Central, Bacău

2 camere
70 mp
Etaj 9
Agenție

3 luni în urmă
6

300 €
/ lună

Apartament cu 3 camere de inchiriat, zona Centr ...

Central, Bacău

3 camere
85 mp
Etaj 4
1983
Agenție

4 luni în urmă
10

290 €
/ lună

Apartament cu 2 camere foarte spatios Parcul Ca ...

Central, Bacău

2 camere
70 mp
Etaj 4 / 9
1995
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

29.000 €
/ lună 72.50 € / mp / lună

Teren intravilan

Central, Bacău

400 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
15

115.000 €
/ lună 113.86 € / mp / lună

Teren intravilan 1010 mp cu casa batraneasca, m ...

Central, Bacău

3 camere
1.010 mp teren