Apartamente
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

1 lună în urmă
8

500 €
/ lună

Inchiriez apartament, doua camere, Pitesti, Bal ...

Nord-Vest, Pitești

2 camere
60 mp
Etaj 6 / 6
2018

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 zile în urmă
14

600 €
/ lună 8.57 € / mp / lună

Salon de infrumuse?are 70 mp,zona Popa ?apca

Central, Pitești

La ~5km distanță

70 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

499 €
/ lună

2 camere Pietonala / Ultracentral Pite?ti , mob ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Etaj 4 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

400 €
/ lună

Apartament cu doua camere de lux in casa la 1 k ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
52 mp
Etaj 1

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
6

245 €
/ lună

Inchiriez garsoniera in Pitesti, zona Craiovei

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
32 mp
1997
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
8

600 €
/ lună
700 €

Apartament 2 camere de inchiriat 110 mp centru ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
110 mp
Etaj 1 / 4
4E
Agenție

1 lună în urmă
8

295 €
/ lună

Garsoniera moderna si spatioasa in bloc nou in ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
43 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
8

275 €
/ lună

Garsoniera moderns si spatioasa in bloc nou - B ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
43 mp
Parter
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

70.000 €
/ lună 74.31 € / mp / lună

Teren intravilan 942mp, zona Slava

Central, Pitești

La ~5km distanță

942 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
7

49 €
/ lună

Ultracentral Apartament 3 camere

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
80 mp
Etaj 4
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
16

600 €
/ lună

Inchiriere Apartament 3 camere - centru Pitesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
56 mp
Etaj 4
Agenție

1 lună în urmă
8

255 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Etaj 1
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere - centru Pitesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
47 mp
Etaj 4
1962
Agenție

3 luni în urmă
5

54.999 €
/ lună 91.67 € / mp / lună

Teren 600mp intravilan - Balotesti

Central, Pitești

La ~5km distanță

600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

1.200 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial cu parcare in Pitesti, strada ...

Exterior Vest, Pitești

La ~5km distanță

200 mp utili
2009
Agenție

Mai mult de un an
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 cam , Balcescu Reside ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
37 mp
Parter / 6
2019
Agenție

1 lună în urmă
1

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

Inchiriat spatiu 140 mp ZONA ultracentrala ...I ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
9

350 €
/ lună

Proprietar, Inchiriez apartament 2 camere PITES ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
50 mp
Agenție

1 lună în urmă
8

300 €
/ lună

OFERTA - Apartament cu 3 camere modern Ultra Ul ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

3 camere
75 mp
Etaj 8
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

137 €
/ lună

Inchiriez camera/garsoniera

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
15 mp
Parter
1997
Agenție

1 lună în urmă
8

295 €
/ lună

Garsoniera modrna si spatioasa in bloc nou Balc ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
40 mp
Agenție

1 lună în urmă
5

400 €
/ lună

Apartament stadion de inchiriat

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
60 mp
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
4

300 €
/ lună

ofer spre inchiiere garsoniera bloc nou

Nord, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
46 mp
Etaj 3
2018
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

300 €
/ lună

Garsoniera ultracentral, renovata recent, langa ...

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

1 camere
29 mp
Etaj 4 / 4
1970
Agenție

4 luni în urmă
8

300 €
/ lună

Oferta locuinta calduroasa

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
63 mp
63 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

300 €
/ lună

Ofer Spre Inchiriere Ap 2 cam Craiovei

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
48 mp
Proprietar
Comision 0%

8 luni în urmă
8

550 €
/ lună 14.47 € / mp / lună

Inchiriere spatiu comercial Targul din Vale

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

38 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
13

650 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilat si utilat nou,ultra ...

Central, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
2025
6E
Agenție

1 lună în urmă
20

500 €
/ lună

Apartament de lux, 2 camere, ultracentral

Ultracentral, Pitești

La ~5km distanță

2 camere
55 mp
Etaj 4 / 7
2012
Agenție

1 lună în urmă
8

13.000 €
/ lună 21.67 € / mp / lună

Teren oferta buna 600 mp

Central, Pitești

La ~5km distanță

600 mp teren