Proprietăți unice: 367
Proprietari: 123
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.500 €
/ lună 9.19 € / mp / lună

CLADIRE noua, stradal - P+2E+M (TERASA) - cent ...

Central, Pitești

272 mp utili
3E
2025
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
16

2.900 €
/ lună 12.34 € / mp / lună

Spatiu comercial premium in vila – Bd. Republic ...

Central, Pitești

235 mp utili
1E
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
19

800 €
/ lună

Ultracentral - Apartament 3 camere, 87 mp

Central, Pitești

3 camere
87 mp
Etaj 1 / 7
2011

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
12

600 €
/ lună

Inchiriere Casa Centrala Pitesti- Livezilor

Central, Pitești

3 camere
93 mp
183 mp teren
1961
Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
16

350 €
/ lună

Centru - Prefectura, apartament 2 camere, 46 mp ...

Central, Pitești

2 camere
46 mp
Etaj 3
1975
Agenție

6 luni în urmă
14

2.300 €
/ lună 9.58 € / mp / lună

Spatiu Comercial - Strada Mare, zona pietonala ...

Central, Pitești

240 mp utili
1E
Agenție

8 luni în urmă
12

500 €
/ lună

De închiriat Apartament 2 camere cu terasă

Central, Pitești

2 camere
66 mp
Etaj 2 / 4
2022
Agenție

9 luni în urmă
5

1.000 €
/ lună 1 € / mp / lună

Spațiu comercial de închiriat în ...

Central, Pitești

1.000 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
7

1.440 €
/ lună 6 € / mp / lună

Spatiu comercial central stradal pretabil clini ...

Central, Pitești

240 mp utili
Agenție

11 luni în urmă
7

400 €
/ lună 16 € / mp / lună

Spatiu Birouri. 25 mp + dependinte - Parter - C ...

Central, Pitești

25 mp
1980
3E
Agenție

Mai mult de un an
15

500 €
/ lună

Apartament 3 camere + curte, Centru, bloc nou, ...

Central, Pitești

3 camere
70 mp
Parter / 4
2007
Agenție

Mai mult de un an
11

700 €
/ lună

Inchiere apartament 3 camere Central, bloc nou

Central, Pitești

3 camere
95 mp
Etaj 2 / 6
2023
Agenție

Mai mult de un an
17

599 €
/ lună

2 camere UltraCentral , mobilat / utilat , fini ...

Central, Pitești

2 camere
55 mp
Etaj 9 / 9
2021
Agenție

Mai mult de un an
18

599 €
/ lună

2 camere Pitești , mobilat / utilat / Gara ...

Central, Pitești

2 camere
68 mp
Etaj 1 / 5
2011
Agenție

Mai mult de un an
24

650 €
/ lună

casa / vila Budeasa , mobilata / utilata , fini ...

Central, Pitești

4 camere
120 mp
180 mp teren
2022
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
18

600 €
/ lună
500 €

Apartament 3 camere, decomandat, etaj 6, bloc C ...

Central, Pitești

3 camere
100 mp
Etaj 6 / 10
1981
Agenție

Mai mult de un an
27

430 €
/ lună

Apartament 2 camere, bloc nou, finisaje moderne ...

Central, Pitești

2 camere
48 mp
Etaj 9
2019
Agenție

Mai mult de un an
16

240 €
/ lună 10 € / mp / lună

Spatiu Ultracentral Pitesti

Central, Pitești

24 mp
2005
3E
Agenție

Mai mult de un an
19

500 €
/ lună

Apartament 3 camere, Central, mobilat, totul no ...

Central, Pitești

3 camere
65 mp
Etaj 8 / 8
1989
Agenție

Mai mult de un an
17

750 €
/ lună

Apartament 3 camere, Centru, bloc nou, etaj 1, ...

Central, Pitești

3 camere
90 mp
Etaj 1 / 4
2016
Agenție

Mai mult de un an
13

450 €
/ lună

Apartament 3 camere, Centru, finisaje moderne, ...

Central, Pitești

3 camere
66 mp
Etaj 8
1980
Agenție

Mai mult de un an
10

800 €
/ lună

Casa P+E , Strada Trivale, mobilata si utilata

Central, Pitești

3 camere
116 mp
116 mp teren
Agenție

Azi
14

550 €
/ lună

3 camere, Central, stradal

Central, Pitești

3 camere
80 mp
Etaj 3 / 4
4E
Agenție

6 zile în urmă
7

278 €
/ lună

De inchiriat garsoniera -studio...45 mp central ...

Central, Pitești

1 camere
45 mp
Etaj 3
1986
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 278 € și 279 €
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

267 €
/ lună

Ofer spre inchiriere apartament 2 camere centra ...

Central, Pitești

2 camere
Agenție

1 săptămână în urmă
3

500 €
/ lună 16.67 € / mp / lună

spatiu stradal, vizibilitate foarte buna

Central, Pitești

30 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
8

590 €
/ lună

Apartament 2 camere Central, Bloc nou, parcare ...

Central, Pitești

2 camere
70 mp
2020
4E
Agenție

1 săptămână în urmă
1

550.000 €
/ lună 200.51 € / mp / lună

Teren intravilan cu autorizatie de constructie ...

Central, Pitești

2.743 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
9

300 €
/ lună

Inchiriere apartament 2 camere Central

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3 / 10
1979
Agenție

1 săptămână în urmă
4

53.500 €
/ lună 93.04 € / mp / lună

Teren intravilan 575 mp Valea Geamana

Central, Pitești

575 mp teren