Proprietăți unice: 368
Proprietari: 122
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

90 €
/ lună 0.09 € / mp / lună

Vand teren Pitesti

Central, Pitești

1.036 mp teren
1E
Agenție

Mai mult de un an
20

460 €
/ lună

Inchiriem ap cu 2 camere in zona Spital Jud, mo ...

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

24.549 €
/ lună 61.37 € / mp / lună

Vand teren Bradu

Central, Pitești

400 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

999 €
/ lună
1.050 €

Inchiriere Casa individuala zona Centrala Pites ...

Central, Pitești

4 camere
85 mp
400 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

690 €
/ lună

APARTAMENT 3 CAMERE ULTRACENTRAL modern 110 mp

Central, Pitești

3 camere
110 mp
Etaj 10 / 10
1985
Agenție

Mai mult de un an
5

450 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere Teilor. Bloc nou

Central, Pitești

3 camere
67 mp
Agenție

Mai mult de un an
3

190 €
/ lună 9.05 € / mp / lună

Office Pitesti-biroul tau din centru

Central, Pitești

21 mp utili
Agenție

Mai mult de un an
8

300 €
/ lună

Inchiriez apartament cu 2 cam , Balcescu Reside ...

Central, Pitești

1 camere
37 mp
Parter / 6
2019
Agenție

Mai mult de un an
9

600 €
/ lună

Studio, complet mobilat si utilat, finisaje sup ...

Central, Pitești

2 camere
40 mp
Etaj 1
2023
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

3 €
/ lună 0 € / mp / lună

Vand Padure in comuna Vulturesti judetul Olt

Central, Pitești

7.100 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
19

333 €
/ lună

Oferta inchiriere ap 2 cam in Expo Parc, 1700 l ...

Central, Pitești

2 camere
45 mp
1965
4E
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
13

449 €
/ lună

Ap 3 cam de inchiriat Ultracentral Pt V Milea M ...

Central, Pitești

3 camere
70 mp
10E
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 449 € și 450 €
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

350 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere

Central, Pitești

2 camere
48 mp
Etaj 6
1977
Agenție

4 săptămâni în urmă

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat in Pitesti

Central, Pitești

61 mp utili
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

2 €
/ lună 0.03 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Pitesti

Central, Pitești

60 mp utili
Agenție

1 lună în urmă
2

2.400 €
/ lună 17.14 € / mp / lună

inchiriat spatiu 140 mp ZONA ultracentrala ...I ...

Central, Pitești

140 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

373 €
/ lună

Inchiriez apartament 2 camere zona centrala

Central, Pitești

2 camere
52 mp
Etaj 2
1965
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă

432 €
/ lună

Ap de inchiriat in Centrul Pitestiului - 2200 n ...

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 2
1967
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

500 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 camere - centru Pitesti

Central, Pitești

2 camere
47 mp
Etaj 4
1962
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

650 €
/ lună

Inchiriere Apartament 3 camere - centru Pitesti

Central, Pitești

3 camere
75 mp
Etaj 10
1990
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

353 €
/ lună

apartament 2 camere Razboeni Decomandat Aer Con ...

Central, Pitești

2 camere
34 mp
Parter
1977
Agenție

1 lună în urmă
4

392 €
/ lună 11.20 € / mp / lună

Spatiu Centru, etaj 2

Central, Pitești

35 mp utili
5E
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

294 €
/ lună

Inchiriez apartament

Central, Pitești

2 camere
50 mp
Etaj 3
1980
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
10

280 €
/ lună

De inchiriat casa la tara

Central, Pitești

2 camere
170 mp
900 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

1.500 €
/ lună 8.06 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat

Central, Pitești

186 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
1

5 €
/ lună 0.33 € / mp / lună

Inchiriez cabinete medicale

Central, Pitești

15 mp utili
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

250 €
/ lună

Inchiriere garsoniera

Central, Pitești

1 camere
32 mp
Etaj 3
1980
Agenție

2 luni în urmă
12

400 €
/ lună

de inchiriat ap 2 cam la cheie modern CENTRAL

Central, Pitești

2 camere
60 mp
Parter / 4
1990
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
10

800 €
/ lună

Inchiriez apartament 3 camere mobilat Mobexpert

Central, Pitești

3 camere
100 mp
Etaj 2
2015
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

38 €
/ lună

Garsonoera Regim Hotelier- 200 lei

Central, Pitești

1 camere
34 mp
Parter
90