Proprietăți unice: 181
Proprietari: 13
Agenție

3 zile în urmă
7

400 €
/ lună

Apartament 3 camere, 98 mp utili, Ultracentral

Ultracentral, Arad

3 camere
98 mp
Etaj 2 / 5
2015
Agenție

4 zile în urmă
16

420 €
/ lună 8.40 € / mp / lună

Apartament 2 camere Ultracentral - Salon - Biro ...

Ultracentral, Arad

50 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

5 zile în urmă
12

350 €
/ lună

Apartament 2 camere de inchiriat Arad ultracent ...

Ultracentral, Arad

1 camere
65 mp
Parter
4E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 zile în urmă
4

2.201 €
/ lună 38.61 € / mp / lună

Spatiu in zona intens circulata, parter stradal ...

Ultracentral, Arad

57 mp utili
1E
1920
Agenție

6 zile în urmă
11

390 €
/ lună

Apartament 2 camere, recent renovat, etaj 1, Bu ...

Ultracentral, Arad

2 camere
69 mp
Etaj 1
1962
Agenție

1 săptămână în urmă
1

950 €
/ lună 11.88 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial ultracentral zona Pi ...

Ultracentral, Arad

80 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
16

700 €
/ lună 4.79 € / mp / lună

Spatiu 146mp pt. birouri, ultracentral vizavi d ...

Ultracentral, Arad

146 mp utili
1900
Agenție

1 săptămână în urmă
6

665 €
/ lună 21.45 € / mp / lună

Spațiu comercial – Centrul Aradului

Ultracentral, Arad

31 mp utili
1900
Agenție

2 săptămâni în urmă
10

600 €
/ lună

Apartament de inchiriat 4 camere Palatul Neuman

Ultracentral, Arad

4 camere
140 mp
Etaj 2 / 2
1840
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

250 €
/ lună 4.03 € / mp / lună

Spatiu birouri de inchiriat zona Ultracentrala ...

Ultracentral, Arad

62 mp utili
1950
Agenție

2 săptămâni în urmă
8

430 €
/ lună

Apartament in cladire reabilitata, 2 camere, la ...

Ultracentral, Arad

2 camere
55 mp
Etaj 1
1920
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 430 € și 431 €
Agenție

2 săptămâni în urmă
20

350 €
/ lună

Apartament boem și spațios 90mp - Blv. Revoluți ...

Ultracentral, Arad

3 camere
90 mp
Etaj 7
1980
Agenție

Azi
13

230 €
/ lună

Birou premium de inchiriat ultracentral Arad ga ...

Ultracentral, Arad

1 camere
25 mp
1901
2E
Agenție

Azi
4

2.500 €
/ lună 22.52 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Ultracentral ID:RH-4 ...

Ultracentral, Arad

111 mp utili
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

310 €
/ lună

Apartament ultracentral de inchiriat

Ultracentral, Arad

2 camere
60 mp
Etaj 1
1950
Proprietar
Comision 0%

Ieri
8

400 €
/ lună

Zona Ultracentrala / Direct Proprietar

Ultracentral, Arad

2 camere
98 mp
Etaj 2
Agenție

3 săptămâni în urmă
8

160 €
/ lună

Apartament 2 camere, Ultracentral

Ultracentral, Arad

2 camere
30 mp
Etaj 1
1913
Agenție

3 săptămâni în urmă
10

450 €
/ lună
500 €

Apartament cu 2 camere DE LUX la PRIMA ÎNCHIRIE ...

Ultracentral, Arad

2 camere
56 mp
Parter / 5
1989
Agenție

Azi
5

2.500 €
/ lună 22.52 € / mp / lună

Inchiriez spatiu comercial Ultracentral ID:RH-4 ...

Ultracentral, Arad

111 mp utili
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
10

1.201 €
/ lună 8.23 € / mp / lună

De închiriat spațiu ultracentral, ideal pentru ...

Ultracentral, Arad

146 mp utili
1910
Agenție

4 săptămâni în urmă
7

1.000 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spațiu comercial versatil de închiriat în zona ...

Ultracentral, Arad

40 mp utili
2E
1940
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
7

470 €
/ lună 4.70 € / mp / lună

Închiriere 100 mp birou aproape de Tribunalul A ...

Ultracentral, Arad

100 mp utili
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

291 €
/ lună 8.31 € / mp / lună

Birou 35 mp de închiriat, mobilat, vis-a-vis de ...

Ultracentral, Arad

35 mp utili
Agenție

1 săptămână în urmă
12

300 €
/ lună

Apartament 2 camere mobilat si utilat, central ...

Ultracentral, Arad

2 camere
65 mp
1980
3E
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
1

400 €
/ lună

Inchiriez apart.2 camere et 1 renovat, acces au ...

Ultracentral, Arad

2 camere
70 mp
Etaj 1
1962
Agenție

1 lună în urmă
10

350 €
/ lună

Apartament 3 camere de inchiriat ultracentral

Ultracentral, Arad

3 camere
80 mp
Etaj 2
1980
Agenție

1 lună în urmă
14

400 €
/ lună
450 €

Apartament ultracentral,2 camere-Piata Avram Ia ...

Ultracentral, Arad

2 camere
61 mp
Etaj 1
1980
Agenție

1 lună în urmă
5

590 €
/ lună

Spatiu de inchiriat, zona ULTRACENTRALA

Ultracentral, Arad

3 camere
93 mp
Etaj 1
1977
Agenție

1 lună în urmă
10

491 €
/ lună 8.93 € / mp / lună

Spațiu comercial ultracentral– str. Eminescu, A ...

Ultracentral, Arad

55 mp utili
1980
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
23

50 €
/ lună

Apartament 60 Euro pe zi, amenajat in stil unic ...

Ultracentral, Arad

2 camere
40 mp
Etaj 1 / 2
1900