Proprietăți unice: 242
Proprietari: 35
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
27

3.900 €
/ lună

🔝 Dezvoltator - Duplex premium - 544 m ...

Mihai Bravu, Sector 3

387 m

10 camere
544 mp
Etaj 5
2020
Agenție

3 luni în urmă
16

2.800 €
/ lună

Vilă de închiriat în zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

151 m (2 min)

5 camere
200 mp
300 mp teren
2020
Agenție

4 luni în urmă
8

450 €
/ lună

Studio | Mihai Bravu – 40 mp | Mobilat No ...

Mihai Bravu, Sector 3

41 m (1 min)

1 camere
40 mp
Etaj 5 / 10
10E

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
6

1.800 €
/ lună 15.79 € / mp / lună

SPATIU COMERCIAL DE INCHIRIAT SOSEAUA MIHAI BRA ...

Mihai Bravu, Sector 3

385 m

114 mp utili
8E
1981
Agenție

6 luni în urmă
5

1.394 €
/ lună 16.40 € / mp / lună

Mihai Bravu Închiriez parter comercial str ...

Mihai Bravu, Sector 3

276 m (3 min)

85 mp utili
Agenție

6 luni în urmă
2

4.501 €
/ lună 36.89 € / mp / lună

Zona Mihai Bravu sp 122 mp trafic intens

Mihai Bravu, Sector 3

661 m (8 min)

122 mp utili
1980
Agenție

6 luni în urmă
20

900 €
/ lună 11.25 € / mp / lună

Spatiu comercial/Spatiu birouri*Ion Mortun*Vita ...

Mihai Bravu, Sector 3

623 m (8 min)

80 mp utili
2E
1994
Agenție

7 luni în urmă
11

14.220 €
/ lună 12 € / mp / lună

Cladire independenta de birouri, Metrou Mihai B ...

Mihai Bravu, Sector 3

53 m

1.185 mp
2017
3E
Agenție

7 luni în urmă
4

2.700 €
/ lună
18.750 €
12.27 € / mp / lună

Spatiu intens circulat 220 mp

Mihai Bravu, Sector 3

712 m (9 min)

220 mp utili
3E
2024
Agenție

7 luni în urmă
15

800 €
/ lună

Inchiriere Apartament 2 Camere Mihai Bravu|Cent ...

Mihai Bravu, Sector 3

382 m (5 min)

2 camere
55 mp
Etaj 8
2021
Agenție

7 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament 2 camaere cu loc de parcare, proximi ...

Mihai Bravu, Sector 3

617 m

2 camere
60 mp
Parter
2005
Agenție

8 luni în urmă
20

400 €
/ lună

Inchiriere 2 camere Mihai Bravu-Metrou,

Mihai Bravu, Sector 3

455 m (5 min)

2 camere
46 mp
Etaj 4
1974
Agenție

8 luni în urmă
23

550 €
/ lună
470 €

Apartament 2 Camere Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

465 m (6 min)

2 camere
78,67 mp
Parter
1986
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 550 € și 600 €
Agenție

9 luni în urmă
7

590 €
/ lună

Apartament 2 camere Mihai Bravu, 3 minute de me ...

Mihai Bravu, Sector 3

294 m (3 min)

2 camere
60 mp
Etaj 1
2013
Agenție

9 luni în urmă
10

599 €
/ lună

🏠 Apartament 3 Camere in Vila, Modern | Mihai ...

Mihai Bravu, Sector 3

425 m

3 camere
140 mp
Etaj 3 / 3
3E
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
11

2.200 €
/ lună

inchiriez vila ,constructie noua,zona Splaiul U ...

Mihai Bravu, Sector 3

581 m

5 camere
400 mp
300 mp teren
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
10

1.750 €
/ lună 25 € / mp / lună

Spatiu Stradal Mihai Bravu Metrou Muncii 70mp

Mihai Bravu, Sector 3

438 m (5 min)

70 mp utili
1E
1985
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
1

510 €
/ lună 30 € / mp / lună

Spatiu Comercial la parter intr-nu complex cu 3 ...

Mihai Bravu, Sector 3

60 m

17 mp utili
14E
2025
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
8

3.037 €
/ lună 25.10 € / mp / lună

Spatiu Comercial de inchiriat Sos. Mihai Bravu ...

Mihai Bravu, Sector 3

556 m

121,5 mp utili
Agenție

9 luni în urmă
8

700 €
/ lună

Apartament | 2 camere | Bloc nou | Parcare | Mi ...

Mihai Bravu, Sector 3

196 m

2 camere
60 mp
Etaj 1
2019
Agenție

9 luni în urmă
60

11.980 €
/ lună 10 € / mp / lună

Inchiriere Spațiu Industrial/Productie | Mihai ...

Mihai Bravu, Sector 3

669 m

Agenție

9 luni în urmă
9

370 €
/ lună

ASMITA GARDEN STUDIO SPATIOS CU LOC DE PARCARE ...

Mihai Bravu, Sector 3

418 m (5 min)

1 camere
38 mp
Etaj 14 / 17
2007
Agenție

9 luni în urmă
12

350 €
/ lună

Garsoniera Vitan Residence, la 2 minute de Metr ...

Mihai Bravu, Sector 3

124 m

1 camere
31 mp
Parter / 10
2016
Agenție

9 luni în urmă
9

650 €
/ lună
600 €

Studio | Mihai Bravu-Metrou | 40mp + Gradina Pr ...

Mihai Bravu, Sector 3

337 m (3 min)

2 camere
40 mp
Parter
2018
Agenție

9 luni în urmă
10

680 €
/ lună

Mihai Bravu-Metropolitan,Apartament 2 camere Bl ...

Mihai Bravu, Sector 3

136 m

2 camere
60 mp
Etaj 6
2020
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

1.150 €
/ lună

Apartament cu 3 camere decomandat în Mihai Brav ...

Mihai Bravu, Sector 3

479 m

3 camere
80 mp
Etaj 11
Agenție

10 luni în urmă
16

1 €
/ lună

Apartament 3 camere Lux in zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

661 m

3 camere
127 mp
2000
21E
Agenție

10 luni în urmă
8

650 €
/ lună

Apartament | 2 camere | Bloc nou | Parcare | Va ...

Mihai Bravu, Sector 3

925 m

2 camere
58 mp
Etaj 2 / 10
2022
Agenție

10 luni în urmă
18

900 €
/ lună

Apartament | 3 camere | bloc nou | parcare subt ...

Mihai Bravu, Sector 3

539 m

3 camere
80 mp
Etaj 6 / 17
2009
Agenție

10 luni în urmă
4

2.599 €
/ lună 31.31 € / mp / lună

Mihai Bravu- spatiu comercial 83 mp de inchiria ...

Mihai Bravu, Sector 3

922 m (12 min)

83 mp utili
9E
1980