Proprietăți unice: 242
Proprietari: 35
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
14

360 €
/ lună

Garsoniera de inchiriat zona Vitan Mall metrou ...

Mihai Bravu, Sector 3

513 m

1 camere
40 mp
Etaj 5
1990
Agenție

1 lună în urmă
13

650 €
/ lună

Apartament 2 Camere | Mihai Bravu-Metrou | Bloc ...

Mihai Bravu, Sector 3

337 m (3 min)

2 camere
42 mp
Etaj 1
2018
Agenție

1 lună în urmă
11

15.125 €
/ lună
12.500 €
31.51 € / mp / lună

Restaurant & terasa la cheie I stradal gata de ...

Mihai Bravu, Sector 3

894 m (11 min)

480 mp utili
12E
2010

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

1 lună în urmă
12

900 €
/ lună

Spatiu de birouri 80mp Muncii - Decebal, gradin ...

Mihai Bravu, Sector 3

323 m

3 camere
80 mp
Etaj 1 / 1
1938
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
15

2.727 €
/ lună
2.254 €
18.18 € / mp / lună

Clinica estetica-instalatii specifice full-stra ...

Mihai Bravu, Sector 3

207 m (2 min)

150,26 mp utili
11E
2019
Agenție

1 lună în urmă
11

500 €
/ lună

Apartament 2 camere | Mosilor | 41mp | parter | ...

Mihai Bravu, Sector 3

132 m (2 min)

2 camere
40,92 mp
Parter
1940
Agenție

1 lună în urmă
19

1.300 €
/ lună

Inchiriere 3 camere - 131 mp - terasa 40 mp - v ...

Mihai Bravu, Sector 3

190 m (2 min)

3 camere
131 mp
0 / 17
17E
Agenție

2 luni în urmă
8

400 €
/ lună

Garsoniera | Mihai Bravu | 34mp | Etaj 5/10 | M ...

Mihai Bravu, Sector 3

610 m (8 min)

1 camere
34 mp
Etaj 5 / 10
1975
Agenție

2 luni în urmă
42

650 €
/ lună
700 €

APARTAMENT 2 CAMERE IN VILA CU CURTE PROPRIE - ...

Mihai Bravu, Sector 3

635 m

2 camere
50 mp
Parter
1960
Agenție

2 luni în urmă
5

700 €
/ lună

Apartament 3 camere zona Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

959 m (12 min)

3 camere
Etaj 2
Agenție

2 luni în urmă
10

1.300 €
/ lună

Inchiriere apartament 3 camere,Asmita Gardens,d ...

Mihai Bravu, Sector 3

290 m (4 min)

3 camere
140 mp
0 / 17
17E
Agenție

2 luni în urmă
8

620 €
/ lună

Apartament 2 camere, aproape de metrou !!!

Mihai Bravu, Sector 3

234 m

2 camere
60 mp
Parter
2021
Agenție

2 luni în urmă
16

2.722 €
/ lună
2.250 €
18.03 € / mp / lună

Inchiriere spatiu Beauty/Medical center Nou Mih ...

Mihai Bravu, Sector 3

202 m (3 min)

151 mp utili
2023
Agenție

2 luni în urmă
11

2.728 €
/ lună
2.255 €
18.19 € / mp / lună

De inchiriat Spatiu comercial stradal Mihai Bra ...

Mihai Bravu, Sector 3

240 m (3 min)

150 mp utili
7E
2019
Agenție

2 luni în urmă
17

850 €
/ lună

Mihai Bravu | 3 camere | Centrala | Parcare | 3 ...

Mihai Bravu, Sector 3

136 m (1 min)

3 camere
75 mp
Etaj 6
2018
Agenție

2 luni în urmă
12

2.871 €
/ lună 14.95 € / mp / lună

Spatiu comercial de inchiriat Mihai Bravu

Mihai Bravu, Sector 3

193 m (2 min)

192 mp utili
10E
2023
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 2,871 € și 3.473 €
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
12

6.000 €
/ lună 16.90 € / mp / lună

Mihai Bravu – Vitan – Spatiu Comerc ...

Mihai Bravu, Sector 3

190 m (1 min)

355 mp utili
2E
2008
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
6

3.500 €
/ lună 20.59 € / mp / lună

Mihai Bravu – Vitan – Spatiu Comerc ...

Mihai Bravu, Sector 3

168 m (1 min)

170 mp utili
2E
2008
Agenție

2 luni în urmă
20

9.000 €
/ lună 89.11 € / mp / lună

SALON BEAUTY COMPLET UTILAT – PRELUARE INVESTIȚ ...

Mihai Bravu, Sector 3

229 m (3 min)

101,37 mp utili
8E
1980
Agenție

2 luni în urmă
10

899 €
/ lună

Prima inchirere apartament 4 camere zona Mall V ...

Mihai Bravu, Sector 3

741 m

4 camere
96 mp
Etaj 1
1987
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

1.500 €
/ lună 26.79 € / mp / lună

Pizzerie stradala-dotari full-100m metrou Mihai ...

Mihai Bravu, Sector 3

203 m (1 min)

56,5 mp utili
10E
2024
Agenție

2 luni în urmă
5

650 €
/ lună

Apartament 2 camere | MIHAI BRAVU | 5 min Metro ...

Mihai Bravu, Sector 3

117 m (1 min)

2 camere
Etaj 6
Agenție

2 luni în urmă
17

670 €
/ lună

Apartament 2 camere Mihai Bravu-Vitan parcare c ...

Mihai Bravu, Sector 3

81 m

2 camere
60 mp
Etaj 6 / 11
2023
Agenție
Comision 0%

2 luni în urmă
19

3.146 €
/ lună
2.600 €
32.43 € / mp / lună

Cafe/pizzerie stradala-dotari full-100m metrou ...

Mihai Bravu, Sector 3

203 m (1 min)

97,6 mp utili
10E
2024
Agenție

3 luni în urmă
8

849 €
/ lună

2 Camere de inchiriat | Mihai Bravu | Metrou | ...

Mihai Bravu, Sector 3

235 m (3 min)

2 camere
64 mp
Etaj 5 / 12
2000
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 849 € și 950 €
Agenție

3 luni în urmă
9

850 €
/ lună

Apartament 2 Camere | Mihai Bravu | parcare sub ...

Mihai Bravu, Sector 3

180 m (2 min)

2 camere
64 mp
Etaj 5
Agenție

3 luni în urmă
8

600 €
/ lună

3 Camere de inchiriat | Mihai Bravu| Metrou | R ...