TEREN DE VANZARE CU FRONT LA DN

110.000 €
10.58 € / mp

Şomcuta Mare, Judeţul Maramureş

Suprafață teren:
10.400 mp
Tip teren:
Agricol

Descriere teren

Teren intravilan de vânzare – 10.400 mp, front generos la DN Baia Mare – Cluj Se oferă spre vânzare un teren intravilan cu o suprafață totală de 10.400 mp (104 ari), situat într-o zonă cu acces direct la Drumul Național Baia Mare – Cluj, beneficiind de front stradal generos, ideal pentru multiple tipuri de investiții. Terenul este împrejmuit și în prezent găzduiește o livadă de meri pe rod foarte bun, întreținută și productivă – oferind posibilitatea exploatării imediate sau a reconversiei pentru alte destinații. Utilități: apă, curent, gaz disponibile la limita proprietății. Destinații posibile: construcții rezidențiale sau agroturistice, hală, depozit, pensiune sau alte activități economice. Terenul se află într-o zonă liniștită, dar cu acces facil la artera principală, oferind atât vizibilitate excelentă, cât și posibilități variate de dezvoltare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 1043497
Suprafață teren: 10.400 mp
Tip teren: Agricol
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 53 m

Liceul teoretic Ioan Buteanu
Învățământ aprox. 1690 m

Proprietăți similare

Teren de 2800 mp, în Vișeu de Mijloc
100.000 €
Județul Maramureș, Vișeu de Mijloc
2.800 mp teren
Teren în Independenței
120.000 €
Baia Mare, Independenței
Teren de 2800 mp, în Central
100.000 €
Județul Maramureș, Vișeu de Sus
2.800 mp teren