Proprietar
Proprietăți unice: 10
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

14 ore în urmă
3

37.000 €
5 € / mp

Teren intravilan Copalnic Manastur

Copalnic

7.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
5

29.700 €
5.50 € / mp

Teren Copalnic Manastur

Copalnic

5.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

200 €
0.07 € / mp

Vand teren cu view superb in Berinta

Copalnic

3.000 mp
3.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
5

35.000 €
10.22 € / mp

Teren de vânzare | 3423 mp | Copalnic | la drum ...

Copalnic

3.423 mp teren
f.s. 25.5 m
Intravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

22.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare langa padure Copalnic Manastur

Copalnic

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

27.000 €
9 € / mp

Teren intravilan de vanzare Copalnic Mana?tur 3 ...

Copalnic

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

16.000 €
3.05 € / mp

Teren cu panorama superba in Berchezoaia + bonu ...

Copalnic

5.240 mp
5.240 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

22.500 €
3 € / mp

TEREN DE VANZARE IN PRELUCA NOUA

Copalnic

7.500 mp
7.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

18.000 €
9 € / mp

Teren 2,000mp Copalnic-Manastur / Strada Princi ...

Copalnic

2.000 mp
2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
4

50.000 €
531.91 € / mp

vand teren extravilan

Copalnic

94 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
9

460.000 €
7.67 € / mp

Teren intra si extravilan in Vad, Copalnic-Mănă ...

Copalnic-Mănăștur

La ~5km distanță

60.000 mp teren
f.s. 320 m
Intravilan
Agricol
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
7

27.000 €
9 € / mp

Teren intravilan de vânzare – Copalnic Mănăștur ...

Copalnic-Mănăștur

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
9

18.000 €
9 € / mp

Teren 2,000mp Copalnic-Manastur / Strada Princi ...

Copalnic-Mănăștur

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
7

22.000 €
11 € / mp

Teren de vanzare langa padure Copalnic Manastur

Copalnic-Mănăștur

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

285 €
8.64 € / mp

OCAZIE ! 57 ari intravilan la 500 eur ar Seini ...

Curtuiușu Mic

La ~5km distanță

33,5 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
8

7.000 €
1.33 € / mp

ULTIMA PARCELA DE INTRAVILAN 10 Ari la 20 km Ba ...

Curtuiușu Mic

La ~5km distanță

5.257 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
8

170.000 €
29.31 € / mp

Teren intravilan | Berința | 5800 mp

Berința

La ~5km distanță

5.800 mp teren
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
8

2.000 €
0.67 € / mp

Vand teren cu vedere superba in Berinta

Berința

La ~5km distanță

3.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

55.000 €
11.51 € / mp

Teren 4,780mp Vadu Izei / Drumul Secatura

Vad

La ~5km distanță

4.780 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

15.000 €
44.12 € / mp

Teren 340mp Ocna Sugatag / Strada Dumbrava

Vad

La ~5km distanță

340 mp
340 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

13.999 €
12.57 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

La ~5km distanță

1.114 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

19.999 €
7.81 € / mp

Teren de vanzare in Coas, zona linistita

Coaș

La ~5km distanță

2.562 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

46.000 €
11.50 € / mp

Teren pentru constructie, 40 ari, zona Exterior ...

Coaș

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

41.000 €
11.71 € / mp

Teren de 35 ari in Coas cu toate utilitatile la ...

Coaș

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

45.000 €
15 € / mp

Teren intravilan in Coas

Coaș

La ~5km distanță

3.000 mp
3.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

46.000 €
11.50 € / mp

Teren pentru construc?ie, 40 ari, zona Exterior ...

Coaș

La ~5km distanță

4.000 mp
4.000 mp teren
f.s. 21 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

41.000 €
11.71 € / mp

Teren de 35 ari in Coa? cu toate utilita?ile la ...

Coaș

La ~5km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

Mai mult de un an
2

40.500 €
15 € / mp

Coas, 27 ari teren

Coaș

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
11

35.000 €
7 € / mp

Poiană pentru cabana de vanzare intravilan Coas

Coaș

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Pădure
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
6

17.700 €
2.81 € / mp

Teren intravilan, parcele 12, 22 arii, Carbunar ...

Cărbunari

La ~5km distanță

6.300 mp teren