Proprietăți unice: 5
Proprietari: 0
Agenție

2 luni în urmă
5

90.000 €
11.79 € / mp

Teren intravilan 7.631 mp – Săcălășeni, lângă B ...

Săcălășeni

7.631 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
2

30.000 €
30 € / mp

Teren intravilan suburban, utilita?i disponibil ...

Săcălășeni

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

27.600 €
12 € / mp

Teren Sacalaseni

Săcălășeni

2.300 mp
2.300 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

5 luni în urmă
7

19.000 €
17.000 €
38 € / mp

Teren de vanzare in Sacalaseni - zona case noi ...

Săcălășeni

500 mp
500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

78.000 €
20 € / mp

Catalina, 39 ari teren

Săcălășeni

3.900 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
5

17.000 €
28.33 € / mp

Ocolis, teren de vanzare cu propiect de casa si ...

Ocoliș

La ~5km distanță

600 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
1

33.000 €
13.94 € / mp

Teren intravilan 26 ari Ocoli?, zona buna, ampl ...

Ocoliș

La ~5km distanță

2.367 mp teren
f.s. 8 m
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

27.500 €
12.50 € / mp

Teren intravilan Ocolis 22 Arii

Ocoliș

La ~5km distanță

2.200 mp teren

Agenție

2 luni în urmă
3

23.000 €
21.50 € / mp

Teren intravilan de 10 arii de vânzare în Cătăl ...

Cătălina

La ~5km distanță

1.070 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

7.700 €
11 € / mp

Teren extravilan de 7 arii de vânzare în Cătăli ...

Cătălina

La ~5km distanță

700 mp teren
f.s. 14 m
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

40.000 €
30.49 € / mp

Teren intravilan 13 ari Catallina

Cătălina

La ~5km distanță

1.312 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
8

37.500 €
27.92 € / mp

Teren de vânzare intravilan Cătălina

Cătălina

La ~5km distanță

1.343 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
1

66.500 €
19 € / mp

Culcea, 35 ari teren

Culcea

La ~5km distanță

3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

39.000 €
14.55 € / mp

Teren de vânzare | 28 ari | 1.390 de euro/ar | ...

Culcea

La ~5km distanță

2.680 mp teren
f.s. 4 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
6

9.200 €
2.88 € / mp

Teren extravilan Culcea

Culcea

La ~5km distanță

3.200 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
3

50.000 €
18.52 € / mp

Chechis, 27 ari teren intrav.

Chechiș

La ~5km distanță

2.700 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

6.000 €

Satu Nou de Jos, 5 ari teren

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

34.800 €
60 € / mp

580 mp parcela excelenta pentru casa in Satu No ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

580 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
5

125.000 €
21.62 € / mp

Teren 5783 mp Satu Nou de Jos / Strada Principa ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

5.783 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 luni în urmă
8

46.000 €
38.33 € / mp

Teren 1,200mp si 400m2 cota drum Satu Nou de Jo ...

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

1.200 mp teren
f.s. 30 m
Construcții
Intravilan
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
5

390.000 €
15.02 € / mp

TEREN PENTRU CARTIER CASE-DE VANZARE

Satu Nou de Jos

La ~5km distanță

25.961 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

4 luni în urmă
4

43.000 €
43 € / mp

Teren intravilan cu fundație | panoramă deosebi ...

Coltău

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

26 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan Coltau

Coltău

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
11

40.000 €
30.49 € / mp

Teren intravilan 13 ari Catallina

Coltău

La ~5km distanță

1.312 mp
1.312 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

38.500 €
25.93 € / mp

Teren intravilan Catalina, str.Nufarului, 1485 ...

Coltău

La ~5km distanță

1.485 mp
1.485 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

22.500 €
26.22 € / mp

Comision 0%, teren intravilan, 858 mp, proiect ...

Coltău

La ~5km distanță

858 mp
858 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

52.000 €
26 € / mp

Vand teren intravilan Coltau

Coltău

La ~5km distanță

2.000 mp
2.000 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

43.000 €
43 € / mp

Coltau funda?ie de casa cu proiect ?i autoriza? ...

Coltău

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

23.000 €
27.54 € / mp

Coltau teren intravilan 835 mp, acces din 2 dru ...

Coltău

La ~5km distanță

835 mp
835 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

60.000 €
12.05 € / mp

0% COMISION: Teren intravilan de vanzare in Col ...

Coltău

La ~5km distanță

4.981 mp teren
Construcții