Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 3
Agenție

2 luni în urmă
9

73.000 €
12.81 € / mp

Teren 5,700mp Somcuta Mare / investitie cu pote ...

Sud-Vest, Șomcuta Mare

5.700 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
4

110.000 €
10.58 € / mp

TEREN DE VANZARE CU FRONT LA DN

Sud-Est, Șomcuta Mare

10.400 mp teren
f.s. 53 m
Agricol
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
4

15.750 €
4.50 € / mp

Teren Intravilan de Vanzare la Drum European

Periferie, Șomcuta Mare

3.500 mp teren
f.s. 13 m
Construcții
Intravilan

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
6

15.000 €
12 € / mp

DE VÂNZARE TEREN INTRAVILAN SAU PARCELA – Șomcu ...

Central, Șomcuta Mare

1.250 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

55.000 €
6.47 € / mp

Oportunitate teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

8.500 mp
8.500 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

55.000 €

Oportunitate teren intravilan Somcuta Mare

Central, Șomcuta Mare

f.s. 44 m
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
7

500 €
0.15 € / mp

Vand teren intravilan Buciumi, 500e/ar fix.

Exterior Vest, Șomcuta Mare

3.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă

25.000 €
19.23 € / mp

Teren la E58, Republicii, la ie?ire, spre Buciu ...

Central, Șomcuta Mare

1.300 mp
1.300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
7

49.500 €
11 € / mp

Teren de vanzare in ?omcuta Mare, Maramure?!

Central, Șomcuta Mare

4.500 mp
4.500 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

25.000 €
25 € / mp

Somcuta Mare, central, 10 ari teren

Șomcuta Mare

1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
16

36.999 €
24.67 € / mp

Somcuta Mare intravilan 1500 mp

Șomcuta Mare

1.500 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

41.000 €
15.01 € / mp

Teren intravilan 2732 mp, Strada 1 Mai, Somcuta ...

Șomcuta Mare

2.732 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
8

20.000 €
7.97 € / mp

Teren intravilan 2510 mp, Livezilor, Somcuta Ma ...

Șomcuta Mare

2.510 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
18

89.800 €
598.67 € / mp

FILM! Casa si domeniu de 5.000mp, in Berchez:o ...

Berchez

La ~5km distanță

5.000 mp teren
f.s. 22 m
Intravilan
Agenție

3 luni în urmă
10

600 €
0.60 € / mp

In Berchez,de vanzare un hectar livada cu pomi ...

Berchez

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
3

22.000 €
5 € / mp

Lot de Teren Intravilan de Vanzare sau Parcela ...

Finteușu Mare

La ~5km distanță

4.400 mp teren
f.s. 44 m

Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
3

22.000 €
10 € / mp

Lot de Teren Intravilan de Vanzare sau Parcela ...

Finteușu Mare

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
4

39.900 €
7 € / mp

Un lot de teren sau parcela intreaga de Vanzare ...

Finteușu Mare

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
5

47.000 €
94 € / mp

Urziceni.Ialomita.500 mp.Intravilan, pentru cas ...

Posta

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
10

16.000 €
3.05 € / mp

Teren cu panorama superba în Berchezoaia + bonu ...

Berchezoaia

La ~5km distanță

5.240 mp teren
f.s. 34 m
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
5

20.990 €
12.35 € / mp

Teren intravilan în Vălenii Șomcutei, în supraf ...

Vălenii Șomcutei

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

232.000 €
20 € / mp

Super Oferta! Vand teren potrivit pentru invest ...

Satulung

La ~5km distanță

11.600 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
2

35.000 €
5.93 € / mp

Hideaga, com Satulung, 59 ari ideal pentru dezv ...

Satulung

La ~5km distanță

5.900 mp
5.900 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

49.500 €
8.75 € / mp

Vanzare - Teren Intravilan 56.6 Ari in Satulung

Satulung

La ~5km distanță

5.660 mp
5.660 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
5

36.400 €
13 € / mp

Teren 28 ari, drum principal

Satulung

La ~5km distanță

2.800 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 luni în urmă
2

30.000 €
4.48 € / mp

Teren Hideaga | Deschidere pe E58 DN1C

Satulung

La ~5km distanță

6.700 mp
6.700 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
4

44.000 €
11 € / mp

Teren intravilan De Vanzare la DN

Satulung

La ~5km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

37.000 €
10.78 € / mp

Teren intravilan de vanzare 35 ari, Sat Mogoses ...

Satulung

La ~5km distanță

3.432 mp
3.432 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

21.000 €
5.65 € / mp

Teren intravilan in Remetea Chioarului

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

3.718 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
5

17.700 €
20.650 €
6 € / mp

Pret excelent ! 600 eur Berchez,teren intravila ...

Remetea Chioarului

La ~5km distanță

2.950 mp teren

Terenuri de vânzare în Șomcuta Mare, Județul Maramureș

Șomcuta Mare, situat în inima județului Maramureș, este o localitate accesibilă, ideală pentru cei care caută oportunități de investiție în terenuri. Această zonă oferă un mediu liniștit, cu un peisaj natural deosebit, fiind o alegere excelentă pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 38.000 euro, cu oferte care încep de la 15.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 10 euro, cu valori variind între 5 euro/m² și 25 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile sunt disponibile pentru diverse utilizări, având potențial pentru construcții rezidențiale sau agricole.
  • Durata de listare: Terenurile rămân online în medie 127 de zile, indicând o piață activă.

Șomcuta Mare reprezintă o oportunitate excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri, având prețuri accesibile și un potențial de dezvoltare semnificativ. Ești pregătit să explorezi opțiunile disponibile? Descoperă acum terenurile de vânzare în Șomcuta Mare!