Teren 1.23 ha | DN17 | ?ieu-Magherus

109.000 €
8.86 € / mp

Şieu, Judeţul Bistriţa Năsăud

Suprafață teren:
12.300 mp

Descriere teren

Ven Imobiliare va propune spre vanzare un teren cu potential ridicat de dezvoltare, in suprafata de 123 ari (12.300 mp), situat la doar 15 km de Bistrita, in Sieu-Magherus, cu acces direct la drumul european DN17. Locatie strategica, cu vizibilitate excelenta si trafic intens ideal pentru investitii profitabile. Deschidere: 33 ml Lungime: aprox. 350 ml Teren drept usor de construit Destinatie mixta oportunitate rara pentru multiple proiecte: ansamblu rezidential de case parcare TIR / logistica statie Peco centru de echitatie sau agrement dezvoltare comerciala Puncte forte: vad comercial foarte bun (trafic constant) acces direct din DN17 pozitionare excelenta intre orase potential mare de valorificare Ideal pentru investitori care cauta un teren cu vizibilitate, acces si flexibilitate in dezvoltare.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 25 Aprilie 2026 ID anunț: 1338372
Suprafață teren: 12.300 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Magherus Sieu
Mijloace transport aprox. 1433 m

Proprietăți similare

Teren de 2400 mp, în Unirea
110.000 €
Bistrița, Unirea
2.400 mp teren
Teren de 1942 mp, în Unirea
110.000 €
Bistrița, Unirea
1.942 mp teren
Teren de 600 mp, în Calea Moldovei
105.000 €
Bistrița, Calea Moldovei
600 mp teren
Teren de 600 mp, în Calea Moldovei
105.000 €
Bistrița, Calea Moldovei
600 mp teren
Teren în Viișoara
110.000 €
Bistrița, Viișoara
Teren de 863 mp, în Viișoara
110.000 €
Bistrița, Viișoara