Proprietar
Proprietăți unice: 4
Proprietari: 1
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

27.500 €
27.50 € / mp

Teren extravilan, 10 arii, Dealul Targului

Dumitra

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

58.000 €
10 € / mp

Teren 58 Ari in Dumitra Panorama & Potential Re ...

Dumitra

5.800 mp
5.800 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

135.000 €
46.55 € / mp

Teren extravilan la limita cu intravilan Strada ...

Dumitra

2.900 mp
2.900 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

20 €
0 € / mp

Livada de vanzare Dumitra - BN

Dumitra

6.200 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
3

55.000 €
2,391.30 € / mp

Teren de vanzare extravilan 23 ari - zona Aerod ...

Unirea

La ~5km distanță

23 mp teren
f.s. 28 m
Agenție

2 luni în urmă
4

85.000 €
68 € / mp

Teren intravilan 1.250 mp Unirea, BN

Unirea

La ~5km distanță

1.250 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
7

250.000 €
47.17 € / mp

Teren cu suprafata 5300 mp intravilan

Unirea

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții

Agenție

1 lună în urmă
2

80.000 €
32 € / mp

Teren intravilan 2500 mp - Unirea, Str. Platani ...

Unirea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

39.000 €

Teren cu 2 drumuri de acces, zona de case, Vale ...

Unirea

La ~5km distanță

Agenție

1 lună în urmă
3

40.000 €

Teren intravilan 386 mp - Unirea

Unirea

La ~5km distanță

Agenție

2 luni în urmă
3

5.000 €
2.86 € / mp

Teren 1750 mp-ideal casa P+2-zona linistita-Uni ...

Unirea

La ~5km distanță

1.750 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

90.000 €
52.94 € / mp

Teren 17 Ari cu panorama,Unirea,zona rezidentia ...

Unirea

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

7.750 €
6.46 € / mp

Teren intravilan!

Unirea

La ~5km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

205.000 €
82 € / mp

Teren Intravilan (2500 mp) Unirea 70 m deschide ...

Unirea

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Agenție

Azi

6.200 €
6.20 € / mp

Teren Intravilan 1000 mp - str Bistritei - Unir ...

Unirea

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

28.000 €
43.08 € / mp

Teren intravilan pentru construc?ie casa Unirea

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

650 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

8 luni în urmă
2

49.000 €
30.63 € / mp

Teren extravilan 16 arii zona in dezvoltare

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 15 m
Agenție

8 luni în urmă
5

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare 1.000 mp | Localita ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 13 m
Agenție

Mai mult de un an
3

45.000 €
56.25 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 800 mp, zona Unire ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

800 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
3

7.000 €
12.50 € / mp

Teren intravilan 560 mp-ideal casa-Zona Aerodro ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
2

200.000 €
20 € / mp

Teren extravilan Unirea 10000mp

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

10.000 mp teren
f.s. 3 m
Agenție

7 luni în urmă
3

88.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Zona Unirea

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

6 luni în urmă
2

182.000 €
36.40 € / mp

Teren intavilan parcela de 1456mp, Unirea zona ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

59.000 €
59 € / mp

teren intravilan - 10 ari - zona Unirea

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
3

88.000 €
55 € / mp

Teren intravilan Zona Unirea

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
2

55.000 €
74.12 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 742 mp, zona Valea ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

742 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
7

105.000 €
140 € / mp

Teren si proiect casa, 7,5 ari, zona Aerodrom U ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

750 mp teren
f.s. 20 m
Agenție

Mai mult de un an
2

88.000 €
55 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 16 ari, zona-Unire ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.600 mp teren
f.s. 25 m
Agenție

3 luni în urmă
5

110.000 €
150.000 €
56.64 € / mp

TEREN INTRAVILAN ZONA UNIREA AERODROM

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

1.942 mp teren
f.s. 13 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 110,000 € și 150.000 €
Agenție

1 lună în urmă
2

105.000 €

Teren extravilan, langa Pensiunea Jacky, Unirea ...

Unirea, Bistrița

La ~5km distanță

f.s. 30 m