Proprietar
Proprietăți unice: 13
Proprietari: 3
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

15.000 €
1.50 € / mp

De vânzare teren in spatele Popasuli Transilva ...

Tiha Bârgăului

10.000 mp teren
Construcții
Agenție

1 săptămână în urmă
3

22.000 €
21.96 € / mp

Teren intravilan 1002 mp cu utilitati-ideal cab ...

Tiha Bârgăului

1.002 mp
1.002 mp teren
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

430.000 €
34.16 € / mp

Oportunitate langa lacul Colibita! Teren intrav ...

Tiha Bârgăului

12.588 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
8

219.450 €
21 € / mp

De vânzare! Parcele în Piatra Fântânele, BN, pe ...

Tiha Bârgăului

10.450 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

12.500 €
27.78 € / mp

Teren zona Tihu?a 4,5 ari

Tiha Bârgăului

450 mp
450 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

89.900 €
30.60 € / mp

Teren extravilan Colibita (29 ari) situat la co ...

Tiha Bârgăului

2.938 mp
2.938 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
7

44.900 €
15.94 € / mp

Teren extravilan 28 ari,zona Piatra Fantanele

Tiha Bârgăului

2.817 mp
2.817 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

56.000 €
20 € / mp

Vand teren Muresenii Bargaului

Tiha Bârgăului

2.800 mp
2.800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

44.900 €
29.93 € / mp

Teren intravilan 1500 mp Zona deosebita, Piatra ...

Tiha Bârgăului

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

36.015 €
35 € / mp

Teren de vanzare, localitatea Piatra Fantanele

Tiha Bârgăului

1.029 mp
1.029 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

37.400 €
17 € / mp

Teren Pasul Tihuta intravilan 22 ari cu panoram ...

Tiha Bârgăului

2.200 mp
2.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
6

219.450 €
21 € / mp

De vanzare! Parcele teren, construibil,in Piatr ...

Tiha Bârgăului

10.450 mp
10.450 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
8

105.000 €
2.100 €
21 € / mp

Teren de vanzare la Piatra Fantanele

Tiha Bârgăului

5.000 mp
5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

3 luni în urmă
3

45.000 €
12.03 € / mp

Teren 37.5 ari intravilan

Bistrița Bârgăului

La ~5km distanță

3.741 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
10

45.000 €
2.91 € / mp

Teren cu 2 izvoare, Prundul Bargaului

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

15.470 mp
15.470 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

34.500 €
25.02 € / mp

Teren 1379mp,INTRAVILAN,zona PRUNDU BARGAULUI

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

1.379 mp
1.379 mp teren

Bancă
Comision 0%

10 luni în urmă
2

14.125 €
2.83 € / mp

teren intravilan 5000 mp Prundu Bargaului, jud. ...

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

2.500 €
2.27 € / mp

Teren parcelat intravilan Prundu Bargaului

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
5

2.500 €
3.50 € / mp

teren intravilan - 2 minute de centru Prundu Ba ...

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

715 mp teren
Construcții
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

59.900 €
4.97 € / mp

Teren extravilan, 12050 mp, la doar 19 km de or ...

Prundu Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp
12.050 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
5

14.900 €
5.96 € / mp

Teren extravilan de vanzare, 25 ari, zona Rusul ...

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
7

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan, 1.20 ha, Mijlocenii Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp
12.050 mp teren
Bancă

10 luni în urmă
1

4.679 €
1.95 € / mp

Teren extravilan

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

2.395 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
3

45.000 €
10.92 € / mp

Teren intravilan Rusu Bargaului

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

4.122 mp
4.122 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
3

75.000 €
6.22 € / mp

Teren extravilan 1,20 ha

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

12.050 mp
12.050 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă
5

59.500 €
17.50 € / mp

Teren extravilan de vanzare

Josenii Bârgăului

La ~5km distanță

3.400 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

1.300 €
0.52 € / mp

Teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~10km distanță

2.500 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

17 ore în urmă
1

0 €

Vand teren intravilan Mijlocenii Bargaului

Mijlocenii Bârgăului

La ~10km distanță

Agenție

3 săptămâni în urmă
3

68.000 €
75.000 €
5.64 € / mp

Teren extravilan 1,20 ha

Mijlocenii Bârgăului

La ~10km distanță

12.050 mp teren
Agricol
Extravilan
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

38.000 €
11.74 € / mp

Teren Intravilan, 3237 mp, zona Rusu Bargaului

Rusu Bârgăului

La ~10km distanță

3.237 mp
3.237 mp teren
f.s. 2 m

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Tiha Bârgăului, Județul Bistrița-Năsăud

Tiha Bârgăului, o zonă pitorească din Județul Bistrița-Năsăud, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această localitate se bucură de un peisaj natural deosebit, fiind ideală pentru dezvoltări rezidențiale sau proiecte de vacanță. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 219.000 euro, cu oferte care încep de la 219.450 euro și pot ajunge până la 365.000 euro, ceea ce indică un nivel de accesibilitate ridicat comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri per metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 21 euro, cu valori variind între 14 euro și 38 euro, în funcție de locație și caracteristici.
  • Oportunități de investiție: Aproximativ 25% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce face din Tiha Bârgăului o destinație atractivă pentru investitori.
  • Disponibilitate pe piață: Terenurile rămân listate în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Tiha Bârgăului reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare într-un mediu natural, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Nu rata cele mai noi oferte!