Proprietăți unice: 8
Proprietari: 0
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

64.000 €
64 € / mp

Teren intavilan 1000 mp, zona Sigmir

Sigmir

1.000 mp teren
Construcții
Bancă
Comision 0%

9 luni în urmă
2

10.000 €
4.92 € / mp

Teren de vanzare in suprafata de 2034 mp

Sigmir

2.034 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

50.500 €

Teren intravilan 12.63 ari- SIGMIR. Toate utili ...

Sigmir

f.s. 56 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 săptămâni în urmă
1

64.000 €
64 € / mp

Teren intavilan 1000 mp, zona Sigmir

Sigmir

1.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

42.900 €
58.93 € / mp

Teren intravilan 728 mp Sigmir, cu toate utilit ...

Sigmir

728 mp teren
f.s. 12 m
Agenție

8 luni în urmă
3

19.900 €
3.90 € / mp

Teren extravilan, 51 ari,zona Sigmir

Sigmir

5.100 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

Mai mult de un an
3

49.900 €
42.900 €
99.80 € / mp

Teren intravilan 500mp(5 ari)la drumul pricipal ...

Sigmir

500 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

2 luni în urmă
7

125.000 €
57.87 € / mp

Teren intravilan de vanzare Sigmir, Str. Soarel ...

Sigmir

2.160 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
5

99.900 €
66.60 € / mp

Teren intravilan, 15 ari, utilitati, zona Valea ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.500 mp teren
f.s. 16 m
Agenție

8 luni în urmă
2

1.300.000 €
123.62 € / mp

Ultima parcela disponibila 10.600 mp pentru dez ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

10.516 mp teren
f.s. 40 m
Agenție

10 luni în urmă
4

110.000 €
50.27 € / mp

Teren Intravilan, 2.188 mp, zona Subcetate

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

2.188 mp teren
f.s. 38 m

Agenție

Mai mult de un an
1

42.500 €
17 € / mp

Teren extravilan 2500 mp

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 24 m
Agenție

Mai mult de un an
3

42.900 €
71.86 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 6 ari, zona Leoni

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

597 mp teren
f.s. 6 m
Agenție

11 luni în urmă
3

158.000 €
130.90 € / mp

Teren intravilan, de vanzare, 1207 mp, zona rez ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.207 mp teren
f.s. 50 m
Agenție

8 luni în urmă
3

49.000 €
85.96 € / mp

Teren intravilan, 570 mp, Ideal pentru construc ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

570 mp teren
f.s. 17 m
Agenție

9 luni în urmă
3

99.900 €
39.02 € / mp

Teren intravilan 25 ari, zona Valea Sigmirului

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

2.560 mp teren
f.s. 46 m
Agenție

10 luni în urmă
4

86.515 €
39.02 € / mp

Teren de vânzare, Valea Budacului, Bistrița, R ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

2.217 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
4

64.900 €
45.83 € / mp

???? Teren Intravilan Versatil: Ideal pentru Ca ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.416 mp teren
f.s. 38 m
Agenție

7 luni în urmă
4

76.000 €
37.53 € / mp

Teren de vanzare 20 ari - zona Subcetate

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

2.025 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

5.300 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
3

6.500 €
1.23 € / mp

Teren 53 Ari,zona centura,6500/Ar

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

5.300 mp
5.300 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
5

150.000 €
26.79 € / mp

Teren Intravilan de vanzare, 2600 mp, zona Cent ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

5.600 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

6.800 €
6.40 € / mp

Parcela ideala de 10,5/20/30 ari spa?iu, lini?t ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.063 mp teren
f.s. 30 m
Agenție

2 luni în urmă
1

0 €

Teren intravilan de inchiriat - zona Centura

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

f.s. 25 m
Agenție

3 luni în urmă
2

289.000 €
299.999 €
141.67 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 2.040 mp, zona - C ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

2.040 mp teren
f.s. 20 m
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 289,000 € și 299.999 €
Agenție

1 lună în urmă
1

130.000 €
94.20 € / mp

Vanzare teren 14 ari, pozitie excelenta la sose ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.380 mp
1.380 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

82.500 €
75 € / mp

Teren 11 arii Zona centura cu deschidere de 14, ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.100 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
6

39.900 €
28.50 € / mp

Teren 1400 mp Viitor Intravilan, Zona Drumul Ta ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.400 mp teren
f.s. 32 m
Agenție

Mai mult de un an
1

47.900 €
47.90 € / mp

Teren intravilan de vanzare, 10 ari, utilitati, ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.000 mp teren
f.s. 60 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

50.500 €
39.98 € / mp

Teren intravilan 12.63 ari- SIGMIR. Toate utili ...

Centura, Bistrița

La ~5km distanță

1.263 mp
1.263 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Sigmir, Județul Bistrița-Năsăud

Sigmir, o localitate din Județul Bistrița-Năsăud, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă se distinge prin accesibilitate și un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 36.000 euro, cu oferte care încep de la 19.900 euro, ceea ce face această zonă accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 42.900 euro, oferind opțiuni pentru diferite bugete.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 37 euro, cu valori variind de la 4 euro/m² la 86 euro/m².
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 74 de zile, ceea ce indică o piață activă.

Sigmir reprezintă o alegere excelentă pentru cei care doresc să investească în terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Sigmir? Nu rata cele mai recente oferte!