2 luni în urmă
5
- Agenție
Teren de casa Sanmihaiu Roman
41.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
59.54 €
/ mp
Sânmihaiu Român, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Blitz va propune spre achizitie un teren intravilan strategic pozitionat intr-una dintre cele mai dinamice si cautate zone de langa Timisoara: Sanmihaiu Roman. Situat intr-un cartier rezidential nou, acest lot reprezinta baza ideala pentru constructia casei de vis sau pentru o investitie securizata.Suprafata generoasa: 697 mp, oferind spatiu suficient pentru locuinta, terasa si gradina sau chiar si un duplex.Pozitionare premium: Situat la doar 14 km (aproximativ 15-20 min) de Shopping City Timisoara, oferindu-va acces facil la hipermarketuri, cinema si zone de shopping.Teren situat pe colt, cu 2 fronturi stradale, (35.6 metri si 29 metri), ceea ce permite o flexibilitate maxima in proiectarea accesului si a arhitecturii casei.Infrastructura gata de start: Firida si contor de curent deja montate, cu contract Enel activ (economisiti timp si costuri de bransare).Facilitati Cartier: Zona moderna cu transformator propriu si iluminat stradal deja functional.Gaz si Apa: Proiecte in derulare, cu termen de finalizare estimat pentru 2026, asigurand o crestere rapida a valorii terenului in viitorul apropiat.Fibra optica in fata terenului.Localizarea intr-un cartier tanar, aerisit si aflat in plina dezvoltare iti ofera linistea de care ai nevoie, fara a sacrifica proximitatea fata de oras. Fiind un lot pe colt, intimitatea si optiunile de amenajare sunt net superioare loturilor standard.Cod oferta / ID BLITZ: P163461
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 28 Aprilie 2026
ID anunț: 1288486
Suprafață teren:
697 mp
Istoric preț
Proprietăți similare
Căutări similare
- Terenuri de vânzare în Sânmihaiu Român
- Terenuri de vânzare în Timișoara
- Terenuri de vânzare în Moșnița Nouă