Sanandrei - Teren extravilan

65.000 €
6.52 € / mp

Sânandrei, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
9.968 mp

Descriere teren

IM Imobiliare ofera posibilitatea achizitionarii unui teren extravilan cu S = 9968 mp, situat in Sanandrei la 8 km distanta de Timisoara.Terenul se poate achizitiona la pretul de 6,5 euro/mp.Pentru informatii:IM ImobiliareCamelia -
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 03 Mai 2026 ID anunț: 1552690
Suprafață teren: 9.968 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Sanandrei
Mijloace transport aprox. 1610 m

Proprietăți similare

Teren de 1128 mp, în Sânandrei
70.000 €
Județul Timiș, Sânandrei
1.128 mp teren
Teren de 1128 mp, în Sânandrei
70.000 €
Județul Timiș, Sânandrei
1.128 mp teren
Teren de 9968 mp, în Sânandrei
65.000 €
Județul Timiș, Sânandrei
9.968 mp teren
Teren de 1128 mp, în Sânandrei
70.000 €
Județul Timiș, Sânandrei
1.128 mp teren
Teren de 1128 mp, în Sânandrei
70.000 €
Județul Timiș, Sânandrei
1.128 mp teren
Teren în Central
64.600 €
Timișoara, Central
Teren intravilan de 720 mp, în Urseni
67.600 €
Județul Timiș, Urseni
720 mp teren
Teren intravilan de 1100 mp, în Bucovăț (Remetea Mare)
66.000 €
Județul Timiș, Bucovăț (Remetea Mare)
1.100 mp teren
Teren intravilan de 756 mp, în Moșnița Nouă
69.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
756 mp teren