Teren cu fundatie si placa pt duplex, Utvin, vatra satului

129.500 €
183.95 € / mp

Şag, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
704 mp

Descriere teren

Teren 704 mp cu fundatie si placa pentru constructie duplex de vanzare langa Timisoara in localitatea Utvin, in vatra satului, cu toate autorizatiile pentru a continua constructia. - 3 dormitoare, 2 bai, duplex unit strict prin camera tehnica -Suprafata utila apartament=98mp -Suprafata construita parter fara terase= 242 mp - o casa are 380mp teren - o casa are 324mp teren Pret:129.500euro - 85.000E pot fi achitati pana in 20.02.2027 - restul la cumparare ID anun? : 1753101234
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 722684
Suprafață teren: 704 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1900 mp, în Șag
133.000 €
Județul Timiș, Șag
1.900 mp teren
Teren de 5000 mp, în Șag
124.000 €
Județul Timiș, Șag
5.000 mp teren
Teren de 5000 mp, în Șag
120.000 €
Județul Timiș, Șag
5.000 mp teren
Teren intravilan de 1029 mp, în Moșnița Veche
121.000 €
Județul Timiș, Moșnița Veche
1.029 mp teren
Teren intravilan de 822 mp, în Moșnița Nouă
140.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
822 mp teren
Teren de 1900 mp, în Șag
133.000 €
Județul Timiș, Șag
1.900 mp teren
Teren intravilan de 596 mp, în Moșnița Nouă
117.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
596 mp teren
Teren de 1950 mp, în Șag
128.700 €
Județul Timiș, Șag
1.950 mp teren
Teren de 1200 mp, în Șag
129.900 €
Județul Timiș, Șag
1.200 mp teren