Parcele cu super pozitii - Cartier Europa

39.990 €
77.80 € / mp

Săcălaz, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
514 mp

Descriere teren

REX Imobiliare va propune spre vanzare parcele cu o pozitie excelenta in Cartierul Europa, Sacalaz. Terenurile au suprafete intre 514 mp si 664 mp cu fronturi generoase de la 17,3 ml la 28 ml fiind ideale pentru investitie sau viitoarea ta locuinta. Acces facil din Timi?oara doar 7 minute de Timisoara, intr-o zona in plina dezvoltare. Parcelarea este gandita pentru a oferi intimitate, spa?iu generos intre case ?i o atmosfera lini?tita, ideala pentru viitoarea ta locuin?a sau o investi?ie sigura. Pret solicitat: 39 990 euro Suna acum si afla mai multe detalii despre terenul perfect pentru viitoarea ta locuinta sau o investi?ie inspirata! Claudia - O zi frumoasa! ID anun? : 1756477032
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 12 Mai 2026 ID anunț: 855771
Suprafață teren: 514 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 600 mp, în Săcălaz
40.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
600 mp teren
Teren de 532 mp, în Săcălaz
39.900 €
Județul Timiș, Săcălaz
532 mp teren
Teren de 630 mp, în Săcălaz
41.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
630 mp teren
Teren de 600 mp, în Săcălaz
38.999 €
Județul Timiș, Săcălaz
600 mp teren
Teren de 600 mp, în Săcălaz
38.999 €
Județul Timiș, Săcălaz
600 mp teren
Teren de 537 mp, în Săcălaz
39.900 €
Județul Timiș, Săcălaz
537 mp teren
Teren de 1015 mp, în Săcălaz
40.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
1.015 mp teren
Teren de 1090 mp, în Săcălaz
43.600 €
Județul Timiș, Săcălaz
1.090 mp teren
Teren de 615 mp, în Săcălaz
36.900 €
Județul Timiș, Săcălaz