Terenuri in rate-Sacalaz

25.200 €
50 € / mp

Săcălaz, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
504 mp

Descriere teren

REX Imobiliare, va ofera acum oportunitatea achizitionarii de terenuri, amplasate la intrarea in Sacalaz la un super pret. Terenurile cu suprafete cuprinse intre 504mp-1450mp, parte a unei noi parcelari, cu o pozitionare excelenta, cu acces inainte de calea ferata din Sacalaz. Datorita amplasamentului cat si pretului, terenurile sunt ideale atat pentru investitie cat si pentru viitoare dezvoltare imobiliara, zona find in continua dezvoltare si la mare cautare. Utilitati asigurate de catre dezvoltar: gaz, curent, drumuri pietruite, optional canalizare si apa Pret solicitat: 50e/mp +TVA care se achita astfel: avans 30e/mp +TVA la semanre, diferenta de 20e/ mp + TVA urmand sa se achite la finalizarea utilitatilor, termen contractual de 18luni de la semnare. Daca proprietatea este pe placul tau suna, acum pentru a programa o vizionare sau pentru a gasi solutia optima la cerintele si dorintele tale. Disponibilitate inclusiv in zilele de weekend! Suna acum: - Claudia O zi frumoasa! ID anun? : 1737718105
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 495343
Suprafață teren: 504 mp

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Iluminat stradal Mijloace de transport în comun Pietruite
Alte caracteristici
Acces auto

Proprietăți similare

Teren de 612 mp, în Săcălaz
26.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
612 mp teren
Teren de 520 mp, în Săcălaz
27.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
520 mp teren
Teren de 600 mp, în Săcălaz
24.000 €
Județul Timiș, Săcălaz