Teren pt. 1-3 case Sacalaz central asfalt utilitati, 1882 mp, FS=19,38mp. Com=0%

188.200 €
100 € / mp

Săcălaz, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.882 mp

Descriere teren

Teren de vanzare langa Timisoara, in Comuna Sacalaz, Central, aproape de Primarie, de LIDL, pe str. III – a, cu o suprafata de 1882 mp si un front stradal de 19,38 mp la o strada asfaltata cu toate utilitatile la strada pe partea cu terenul. Pe teren se afla o constructie inceputa si neterminata, asa cum se vede in fotografii. Constructia a fost inceputa pe baza unei autorizatii de constructie care a expirat. Terenul este format, asa cum se vede in fotografia atasata acestui anunt din doua parcele distincte, de 600 mp si 1282 mp cu CF-uri proprii fiecare. Este in curs o procedura de dezlipire si alipire conform fotografiei din anunt, rezultand un drum cu o latime de 4 metri care se va alipi la parcele de 600mp. Se vinde tot terenul de 1882 mp. Este posibil constructia a 2 sau poate chiar 3 case daca se reconfigureaza terenul, cea de pe lotul de 600 putand sa fie chiar un duplex. Pret: 100euro/mp. Comision=0%
Citește mai mult Citește mai puțin
Actualizat în: 15 Septembrie 2025 ID anunț: 1594148

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 4398 mp, în Aeroport
191.000 €
Timișoara, Aeroport
4.398 mp teren
Teren de 4398 mp, în Ghiroda
191.000 €
Județul Timiș, Ghiroda
4.398 mp teren
Teren de 1200 mp, în Sânandrei
170.000 €
Județul Timiș, Sânandrei
1.200 mp teren
Teren intravilan de 1882 mp, în Săcălaz
188.200 €
Județul Timiș, Săcălaz
1.882 mp teren
Construcții
Teren de 1039 mp, în Girocului
189.000 €
Timișoara, Girocului
1.039 mp teren
Teren de 12599 mp, în Săcălaz
189.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
12.599 mp teren
Teren de 1253 mp, în Mehala
187.900 €
Timișoara, Mehala
1.253 mp teren
Teren de 10000 mp, în Dudeștii Noi
199.990 €
Județul Timiș, Dudeștii Noi
10.000 mp teren
Teren de 12599 mp, în Săcălaz
189.000 €
Județul Timiș, Săcălaz
12.599 mp teren