Teren de 1377 mp, în Roșioru

5.716 €
4.15 € / mp

Roşioru, Judeţul Buzău

Suprafață teren:
1.377 mp

Descriere teren

Vand loc de casa loc.Rosioru.Suprafata 1377metri patrati,lungime 51m,latime 27m.Drum in ambele capete,asfalt,curent electric. Pret 30000lei negociabil. ID anun? : 1773256729
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 23 Mai 2026 ID anunț: 1663394
Suprafață teren: 1.377 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 6200 mp, în Valea Râmnicului
6.200 €
Județul Buzău, Valea Râmnicului
6.200 mp teren