Proprietar
Proprietăți unice: 6
Proprietari: 2
Agenție

2 săptămâni în urmă
2

20.000 €
20 € / mp

Apartament cu 2 camere zona Unirii Sud etaj int ...

Spătaru

1.000 mp teren
f.s. 20 m
Fâneață
Intravilan
Agenție
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

28.600 €
11 € / mp

Teren de vanzare in Stalpu, Buzau, deschidere 6 ...

Spătaru

2.600 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan zona Spataru

Spătaru

1.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
15

91.450 €
61.54 € / mp

Exclusivitate!Teren intravilan+ fundatie 225 mp ...

Spătaru

1.486 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
3

62.999 €
65.000 €
9.69 € / mp

Oportunitate investitie!Teren Spataru!! Autostr ...

Spătaru

6.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

18 €
0.01 € / mp

Vand teren intravilan Spataru

Spătaru

1.838 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

7 luni în urmă
6

69.800 €
18.98 € / mp

Teren extravilan in zona Spataru

Costești

La ~5km distanță

3.677 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
1

55.000 €
55 € / mp

Teren intravilan zona Spataru

Costești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

28.530 €
4.50 € / mp

Padure de vanzare 6340mp Costesti Buzau

Costești

La ~5km distanță

6.340 mp teren

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
4

100.300 €
118.000 €
17 € / mp

Vand teren pe DN2B intre Buzau si Spataru 5900 ...

Costești

La ~5km distanță

5.900 mp teren
f.s. 15 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

23.000 €
23 € / mp

Teren 1000mp Costesti

Costești

La ~5km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
Agenție

5 zile în urmă
4

295.000 €
85.51 € / mp

Teren intravilan

Costești

La ~5km distanță

3.450 mp
3.450 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

45.222 €
32.30 € / mp

Teren 1400 mp + Constructie 60 mp ~ Stalpu, Jud ...

Stâlpu

La ~5km distanță

1.400 mp
1.400 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

7.806 €
0.78 € / mp

Licita?ie Publica Teren Extravilan Arabil 9.998 ...

Stâlpu

La ~5km distanță

9.998 mp
9.998 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

7.806 €
0.78 € / mp

Teren Extravilan Arabil 9.999 mp:Licita?ie Publ ...

Stâlpu

La ~5km distanță

9.999 mp
9.999 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
4

28.587 €
0.98 € / mp

Teren extravilan 29.300 mp Stalpu Buzau Licita? ...

Stâlpu

La ~5km distanță

29.300 mp
29.300 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
12

6.850.000 €
62,272.73 € / mp

Ferma de Cultura Mare 1100 HA

Stâlpu

La ~5km distanță

110 mp teren
Extravilan
Agricol
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

28.600 €
11 € / mp

Teren de vanzare in Stalpu, Buzau, deschidere 6 ...

Stâlpu

La ~5km distanță

2.600 mp
2.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
2

3.890 €
0.53 € / mp

Terenuri agricole de vanzare in Gheraseni, Buza ...

Gherăseni

La ~5km distanță

7.300 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
5

107.325 €
3.66 € / mp

Teren intravilan 5.000 mp Buzau Licita?ie publi ...

Industrială, Buzău

La ~5km distanță

29.300 mp
29.300 mp teren
Agenție
Comision 0%

3 luni în urmă
8

642.012 €
35.14 € / mp

Teren intravilan Buzau / Bulevardul Industriei

Industrială, Buzău

La ~5km distanță

18.271 mp teren
f.s. 47 m
Construcții
Intravilan
Agenție

6 luni în urmă
1

25.000 €
17.24 € / mp

Teren cu casa demolabila ~ Ograzile/Merei ~ S=1 ...

Ogrăzile

La ~10km distanță

1.450 mp teren
f.s. 25 m
Intravilan
Livadă
Agenție

7 luni în urmă
1

31.143 €
21 € / mp

Teren intravilan zona Merei

Ogrăzile

La ~10km distanță

1.483 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
1

25.000 €
17.16 € / mp

Teren cu casa demolabila ~ Ograzile/Merei ~ S=1 ...

Ogrăzile

La ~10km distanță

1.457 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

11.500 €
0.01 € / mp

Teren agricol 150 ha compact Buzau

Poșta, Buzău

La ~10km distanță

Proprietar
Comision 0%

3 zile în urmă
1

6.999 €
0.47 € / mp

Teren arabil 1,5 ha

Poșta, Buzău

La ~10km distanță

15.000 mp teren
Agenție

3 zile în urmă
1

6.999 €
0.47 € / mp

Teren arabil 1,5 ha

Poșta, Buzău

La ~10km distanță

15.000 mp
15.000 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
1

25.800 €
14.97 € / mp

EXCLUSIVITATE! Teren intravilan pretabil pentru ...

Sudiți (Gherăseni)

La ~10km distanță

1.723 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
2

127.500 €
350.27 € / mp

Teren intravilan zona Centru

1 Decembrie, Buzău

La ~10km distanță

364 mp teren
f.s. 14.050000190735 m
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
1

114.000 €
38 € / mp

Teren intravilan zona Soseaua Spatarului

1 Decembrie, Buzău

La ~10km distanță

3.000 mp teren
Construcții

Terenuri de vânzare în Spătaru, Județul Buzău

Spătaru, o localitate din Județul Buzău, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă se remarcă prin accesibilitate și un mediu liniștit, ideal pentru dezvoltări rezidențiale sau agricole. Imoradar24.ro a analizat piața, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 35.000 euro, cu oferte ce încep de la 20.000 euro și ajung până la 91.500 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 35 euro, cu valori variind între 20 euro/m² și 62 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 14% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce le face atractive pentru investitori și dezvoltatori.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 48 de zile, indicând o piață activă.

Spătaru reprezintă o alegere excelentă pentru cei interesați de achiziția de terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă cu potențial de dezvoltare. Ești gata să explorezi oportunitățile din această localitate?