Proprietar
Proprietăți unice: 1
Proprietari: 1
Proprietar
Comision 0%

Azi
1

5.716 €
4.15 € / mp

Loc de casa Rosioru

Roșioru

1.377 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

5 luni în urmă
1

27.374 €
0.58 € / mp

Teren extravilan 47600 mp, 2 parcele, UAT Cochi ...

Cochirleanca

La ~5km distanță

47.600 mp
47.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

9.000 €
0.27 € / mp

Vand teren agricol in jud. Braila

Pântecani

La ~10km distanță

33.600 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

2.400 €
0.10 € / mp

Teren si platforma betonata cu acces rapid la A ...

Boboc

La ~10km distanță

24.076 mp teren
f.s. 300 m

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

7 luni în urmă
4

149.999 €
6.23 € / mp

Teren si platforma betonata cu acces rapid la A ...

Boboc

La ~10km distanță

24.076 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Azi

2.500 €
6.25 € / mp

Teren intravilan in com Jirlau -Br. -400 mp. de ...

Jirlău

La ~10km distanță

400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
10

12.000 €
7.50 € / mp

Vand teren intravilan 1600 mp cu toate utilitat ...

Sălcioara

La ~10km distanță

1.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă
4

14.500 €
28.43 € / mp

Vand teren sat Rubla

Rubla

La ~15km distanță

510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
2

20.934 €
9 € / mp

De vanzare teren intravilan

Moșești

La ~15km distanță

2.326 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

327.000 €
10.98 € / mp

Teren intravilan, 29.771 mp, Oreavu -Valea Ramn ...

Valea Râmnicului

La ~15km distanță

29.771 mp
29.771 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
3

14.500 €
28.43 € / mp

Vand teren sat Rubla

Valea Râmnicului

La ~15km distanță

510 mp
510 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

6.200 €
1 € / mp

Teren Oreavu

Valea Râmnicului

La ~15km distanță

6.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
1

21.600 €
9 € / mp

Teren de vanzare intravilan

Balta Albă, Râmnicu Sărat

La ~15km distanță

2.400 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
5

84.850 €
16.97 € / mp

Teren intravilan 5000 mp zona Autorola/E85/ Au ...

Vadu Pașii

La ~15km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
3

25.000 €
10.16 € / mp

Teren intravilan 2461 mp zona Vadu pasii Nod ru ...

Vadu Pașii

La ~15km distanță

2.461 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
2

56.500 €
42.77 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii

Vadu Pașii

La ~15km distanță

1.321 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

33.000 €
36.000 €
8.82 € / mp

Teren intravilan zona Scurtesti

Vadu Pașii

La ~15km distanță

3.740 mp
3.740 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

60.000 €
14.72 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii BZ 4.000mp d=2 ...

Vadu Pașii

La ~15km distanță

4.077 mp teren
f.s. 21 m
Pășune
Intravilan
Agenție

2 luni în urmă
7

140.000 €
40 € / mp

Teren intravilan 3440mp., deschidere 40ml.,idea ...

Vadu Pașii

La ~15km distanță

3.500 mp
3.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
1

52.000 €
40 € / mp

Teren intravilan Vadu Pa?ii 1300 mp

Vadu Pașii

La ~15km distanță

1.300 mp
1.300 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

1 săptămână în urmă
5

37.500 €
30 € / mp

Comision 0% teren intravilan -1250mp

Vadu Pașii

La ~15km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
4

57.090 €
6.26 € / mp

Teren de vanzare 3806mp, acces asfaltat

Vadu Pașii

La ~15km distanță

9.117 mp
9.117 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă

33.000 €
30 € / mp

Loc de casa in Vadu-Pa?ii

Vadu Pașii

La ~15km distanță

1.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi
3

40.000 €
49.88 € / mp

teren de vanzare zona case noi

Vadu Pașii

La ~15km distanță

802 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
4

12.000 €
9.60 € / mp

Teren casa

Săgeata

La ~15km distanță

1.250 mp
1.250 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
3

33.000 €
8.82 € / mp

Teren intravilan zona Scurtesti

Scurtești

La ~15km distanță

3.740 mp teren
f.s. 24.270000457764 m
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

12.624 €
16 € / mp

Teren intravilan Scurtesti, Vadu Pasii , Buzau

Scurtești

La ~15km distanță

789 mp teren
Agenție

Ieri
8

61.155 €
15 € / mp

Teren intravilan zona Vadu Pasii BZ 4.000mp d=2 ...

Scurtești

La ~15km distanță

4.077 mp teren
Proprietar
Comision 0%

10 luni în urmă
5

15.000 €
14.68 € / mp

Teren intravilan de 1022 mp, în Sudiți (Poșta C ...

Sudiți (Poșta Câlnău)

La ~15km distanță

1.022 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

312.228 €
64.31 € / mp

Teren 5000 m central Ramnicu Sarat

Central, Râmnicu Sărat

La ~15km distanță

4.855 mp
4.855 mp teren
Anunț publicat de 2 agenții cu prețuri cuprinse între 312,228 € și 320.000 €