Proprietar
Proprietăți unice: 7
Proprietari: 4
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă

29.520 €
10 € / mp

vand teren arabil intravilan

Pârscov

2.952 mp teren
Proprietar
Comision 0%

16 ore în urmă

15.000 €
14.65 € / mp

Vand teren de casa in Parscov

Pârscov

1.024 mp teren
Proprietar
Comision 0%

18 ore în urmă
8

11.000 €
13.92 € / mp

Teren de vanzare Parscov

Pârscov

790 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

11 luni în urmă
1

39.000 €
6.50 € / mp

Teren intravilan zona Runcu-Parscov

Pârscov

6.001 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
3

35.000 €
7.48 € / mp

Teren intravilan de vanzare in zona Parscov

Pârscov

4.678 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
4

30.000 €
15.64 € / mp

Teren in centrul comunei Parscov, suprafata 191 ...

Pârscov

1.918 mp
1.918 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Azi

14.500 €
6.04 € / mp

Vand teren in zona Magura, Buzau

Pârscov

2.400 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

19 ore în urmă
5

15.000 €
6.25 € / mp

Teren Vanzare Robe?ti Jud Buzau

Robești

La ~5km distanță

2.400 mp teren
Proprietar
Comision 0%

15 ore în urmă

25.000 €
6.97 € / mp

Vanzare teren zona linistita

Robești

La ~5km distanță

3.586 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
8

24.900 €
2.99 € / mp

Teren 8.329 mp Magura (Ciuta), jud. Buzau extra ...

Ciuta

La ~5km distanță

8.329 mp teren

Agenție

8 luni în urmă
2

76.800 €
3 € / mp

Teren extravilan Magura

Măgura

La ~5km distanță

25.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri

25.000 €
10 € / mp

Vand 2500 mp teren Maguara

Măgura

La ~5km distanță

2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
8

3 €
0 € / mp

Teren Unguriu-Buzau! Gaze, Apa, Electricitate, ...

Unguriu

La ~5km distanță

10.000 mp teren
2E
Agenție

2 săptămâni în urmă
1

120.000 €
19.94 € / mp

Teren intravilan in localitatea Unguriu

Unguriu

La ~5km distanță

6.018 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Ieri
3

45.000 €
7.89 € / mp

Vind urgent teren intravilan

Unguriu

La ~5km distanță

5.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
7

19.900 €
9.05 € / mp

Teren intravilan 2.200 mp Unguriu/Buzau

Unguriu

La ~5km distanță

2.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

15.000 €
4.62 € / mp

Teren Cozieni - Valea Banului | Comision Zero

Cozieni

La ~10km distanță

3.250 mp
3.250 mp teren
Proprietar
Comision 0%

22 ore în urmă
2

50.000 €
10.28 € / mp

Teren intravilan deschidere 106 m la DN 10 Bras ...

Viperești

La ~10km distanță

4.864 mp teren
Agenție

11 luni în urmă
3

17.500 €
3.19 € / mp

Teren intravilan si extravilan zona Viperesti

Viperești

La ~10km distanță

5.485 mp teren
f.s. 26.180000305176 m
Intravilan
Agricol
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
6

6 €
0 € / mp

Teren de vinzare. In satul Rusavatul.

Viperești

La ~10km distanță

6.200 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan zona Satuc

Sătuc

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Construcții
Agenție

11 luni în urmă
4

160.000 €
1.60 € / mp

PADURE de vanzare - Berca -Buzau

Berca

La ~10km distanță

100.000 mp teren
Pădure
Extravilan
Agenție

Mai mult de un an
5

70.119 €
21 € / mp

Teren intravilan Berca

Berca

La ~10km distanță

3.339 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

100.000 €
20 € / mp

Teren intravilan zona Satuc

Berca

La ~10km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
2

57.708 €
12 € / mp

Vand teren extravilan

Berca

La ~10km distanță

4.809 mp
4.809 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
5

35.000 €
29.17 € / mp

Teren intravilan Berca - Plesesti

Berca

La ~10km distanță

1.200 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

40.000 €
25.72 € / mp

Teren intravilan 1555mp

Berca

La ~10km distanță

1.555 mp teren
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
7

8.200 €
2 € / mp

Teren de vanzare muntii Buzaului.

Rușavăț

La ~10km distanță

4.100 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă

80.000 €
16 € / mp

Teren intravilan

Mierea

La ~10km distanță

5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Ieri
2

8.000 €
0.82 € / mp

Livada pruni

Odăile

La ~10km distanță

9.699 mp teren

Terenuri de vânzare în Pârscov, Județul Buzău

Pârscov, o localitate din Județul Buzău, oferă oportunități interesante pentru cei care caută terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru peisajele sale pitorești și accesibilitatea prețurilor. Imoradar24.ro a analizat piața pentru tine, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 35.000 euro, cu oferte care încep de la 16.848 euro și ajung până la 39.000 euro.
  • Accesibilitate: Zona este considerată accesibilă, cu 63% din oferte fiind considerate afaceri accesibile.
  • Prețuri pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 7 euro, cu valori variind între 4 euro și 10 euro.
  • Disponibilitate: Terenurile rămân listate în medie 168 de zile, ceea ce sugerează o piață stabilă.

Pârscov reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri la prețuri accesibile, într-o zonă liniștită și plăcută. Ești pregătit să explorezi oportunitățile imobiliare din Pârscov? Descoperă acum terenurile disponibile!