Ieri
1
- Agenție
Teren intravilan 743 mp Reca?
31.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
41.72 €
/ mp
Recaş, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren Intravilan 743 mp Reca?, Pozi?ie Excelenta Un teren amplasat strategic, intr-o zona lini?tita, dar bine conectata, perfect pentru o locuin?a moderna sau un mic proiect reziden?ial. ? Detalii principale: Suprafa?a: 743 mp Toate utilita?ile disponibile la parcela Acces facil la drum asfaltat Zona in dezvoltare, cu vecinata?i civilizate ?i infrastructura completa Reca? un loc apreciat pentru echilibrul dintre natura, lini?te ?i proximitatea fa?a de Timi?oara. O alegere sigura pentru cei care cauta spa?iu, lini?te ?i conectivitate, fie pentru locuin?a, fie ca investi?ie pe termen lung. Cod oferta / ID BLITZ: P157322 ID anun? : 1778511608
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 11 Mai 2026
ID anunț: 1598169
Suprafață teren:
743 mp