TOATE UTILITATILE pe suprafata parcelei la RECAS

72.000 €
50.07 € / mp

Recaş, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.438 mp

Descriere teren

50 EURO MP - Teren 1438 mp, front stradal 19 m, TOATE UTILITATILE pe suprafata parcelei, APA, GAZ, CURENT, CANALIZARE, ASFALT, FANTANA, LIVADA la 19 km de TIMISOARA ID anun? : 1762623000
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1647343
Suprafață teren: 1.438 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 10000 mp, în Central
69.900 €
Județul Timiș, Recaș
10.000 mp teren
Teren de 1438 mp, în Central
76.900 €
Județul Timiș, Recaș
1.438 mp teren
Teren intravilan de 720 mp, în Urseni
67.600 €
Județul Timiș, Urseni
720 mp teren
Teren intravilan de 742 mp, în Moșnița Veche
70.000 €
Județul Timiș, Moșnița Veche
742 mp teren
Teren intravilan de 756 mp, în Moșnița Nouă
69.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
756 mp teren
Teren intravilan de 3500 mp, în Sânmartinu Sârbesc
70.000 €
Județul Timiș, Sânmartinu Sârbesc
3.500 mp teren
Construcții
Teren intravilan de 756 mp, în Moșnița Nouă
70.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
756 mp teren
Teren intravilan de 640 mp, în Moșnița Nouă
71.600 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
640 mp teren
Teren intravilan de 789 mp, în Moșnița Nouă
65.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
789 mp teren