Teren 1250m Stirbei Voda

118.000 €
94.40 € / mp

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

Suprafață teren:
1.250 mp

Descriere teren

Agentie imobiliara,intermediem vanzarea unui teren intravilan ,cu o suprafata de 1250 m si o deschidere de 12,5,cu utilitati inclusiv canalizare ,pozitionat stradal.Pret 90 euro/m .Relatii la tel Nina imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 958892
Suprafață teren: 1.250 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Autogara Dacos
Mijloace transport aprox. 747 m
transport
Ramnicu Valcea
Mijloace transport aprox. 785 m
transport
Statia Seminar
Mijloace transport aprox. 1437 m
transport
Autogara 1 Mai
Mijloace transport aprox. 1569 m
Școală
education
Gradinita Traian
Învățământ aprox. 167 m
education
Universitatea Constantin Brancoveanu
Învățământ aprox. 317 m
education
Liceul Tehnologic Oltchim
Învățământ aprox. 353 m
education
Universitatea Spiru Haret
Învățământ aprox. 400 m
Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 294 m
shopping
Carrefour
Supermarket/Mall aprox. 334 m
shopping
Carrefour
Supermarket/Mall aprox. 345 m
restaurants
Epoque
Restaurante aprox. 445 m

Proprietăți similare

Teren de 6581 mp, în Jiblea Nouă
118.500 €
Județul Vâlcea, Jiblea Nouă
6.581 mp teren
Teren de 6581 mp, în Central
118.500 €
Județul Vâlcea, Călimănești
6.581 mp teren
Teren de 4500 mp, în Voineasa
126.000 €
Județul Vâlcea, Voineasa
4.500 mp teren
Teren de 2823 mp, în Sălătrucel
127.035 €
Județul Vâlcea, Sălătrucel
2.823 mp teren
Teren de 7795 mp, în Golești
115.000 €
Județul Vâlcea, Golești
7.795 mp teren