Proprietar
Proprietăți unice: 5
Proprietari: 1
Agenție

2 luni în urmă
7

19.500 €

VLADESTI - LOT TEREN BINE AMPLASAT

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

f.s. 27 m
Agenție

2 luni în urmă
3

23.100 €
30 € / mp

Vind teren parcelat la vladesti priporu.

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

770 mp
770 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
8

17.000 €
26.32 € / mp

Teren intravilan Vladesti Priporu

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

646 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
1

118.000 €
94.40 € / mp

Teren 1250m Stirbei Voda

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

1.250 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
10

135.000 €
27 € / mp

Teren intravilan Vladesti

Vlădesti, Râmnicu Vâlcea

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

10 luni în urmă
4

27.500 €
26.96 € / mp

Teren intravilan - 1020 mp - Vladesti Priporu

Vlădești

La ~5km distanță

1.020 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
4

27.500 €
26.96 € / mp

Teren intravilan - 1020 mp - Vladesti Priporu

Vlădești

La ~5km distanță

1.020 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
17

34.900 €
22.93 € / mp

TEREN 1522 MP, LA 10 MINUTE DE ORAS

Vlădești

La ~5km distanță

1.522 mp teren
f.s. 40 m

Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
3

45.900 €
57.02 € / mp

Ocazie unica! Vânzare teren intravilan

Vlădești

La ~5km distanță

805 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
3

464.220 €
30 € / mp

Teren 15.474 mp intravilan in Vladesti

Vlădești

La ~5km distanță

15.474 mp
15.474 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

45.000 €
90 € / mp

Vand teren Vladesti 2 parcele 500mp fiecare

Vlădești

La ~5km distanță

500 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
8

58.000 €
29.90 € / mp

VLADESTI, TEREN 1940 MP, DESCHIDERE LA DN 64

Vlădești

La ~5km distanță

1.940 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

31.000 €
43.06 € / mp

Teren intravilan de vanzare Priporu, comuna Vla ...

Vlădești

La ~5km distanță

720 mp
720 mp teren
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

35.000 €
55.91 € / mp

VLADESTI - LIVADA PRIMARIE, TEREN 626 MP

Vlădești

La ~5km distanță

626 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
7

19.500 €
55.71 € / mp

VLADESTI - LOT TEREN BINE AMPLASAT

Vlădești

La ~5km distanță

350 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 zile în urmă
1

30.000 €
3.05 € / mp

Vand teren padure 9.830 mp

Vlădești

La ~5km distanță

9.830 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

44.500 €
8.90 € / mp

Vand teren Vlade?ti - Valcea 5000 m

Vlădești

La ~5km distanță

5.000 mp
5.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
4

100.000 €
27.40 € / mp

Teren intravilan 3650 m2 - strada Aranghel 40 - ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.650 mp teren
Intravilan
Bancă
Comision 0%

1 lună în urmă
1

70.986 €
18.20 € / mp

Teren intravilan 3.900 mp, VALCEA, RAMNICU VALC ...

Aranghel, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.900 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
3

10.000 €
20 € / mp

Teren de vanzare

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

500 mp
500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
12

35.000 €
20.59 € / mp

Teren intravilan ocnele mari / 8 min de oras / ...

Exterior Vest, Ocnele Mari

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
17

20.000 €
8 € / mp

Ocnele Mari , Slatioarele, 2500mp plat , privel ...

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
8

16.000 €
6.40 € / mp

Teren intravilan Ocnele Mari | 2500mp |

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

75.000 €
40.74 € / mp

Teren,zona superba la intrare Ocnele Mari -6 km ...

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

1.841 mp
1.841 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
2

59.000 €
10.47 € / mp

Teren Ocnita- Ocnele Mari Valcea

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

5.635 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
5

4.500 €
1.24 € / mp

Teren de vânzare

Central, Ocnele Mari

La ~5km distanță

3.640 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
3

37.000 €
49.27 € / mp

Teren in suprafata de 751 mp, Buda

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

751 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

9 luni în urmă
16

89.500 €
140.94 € / mp

ANL- MORILOR, TEREN 635 MP

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

635 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

50.480 €
141.01 € / mp

Teren intravilan str. Alunului 2524mp

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

358 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
8

94.512 €
118.140 €
24 € / mp

Vand teren intravilan cartier Petrisor - Ramnic ...

Morilor, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.938 mp teren
Construcții
Anunț publicat de 3 agenții cu prețuri cuprinse între 94,512 € și 118.140 €