Proprietar
Proprietăți unice: 19
Proprietari: 3
Agenție

1 lună în urmă
2

215.000 €
99.63 € / mp

Teren intravilan 2158 mp | Goranu | Calea Bucur ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.158 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
6

3.314.000 €
500 € / mp

Teren de vânzare Shopping City Râmnicu Vâlcea 6 ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

6.628 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

7 luni în urmă
3

75.000 €
105.78 € / mp

teren construibil cartier Goranu,jud.Valcea,com ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

709 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

Mai mult de un an
4

400.000 €
124.57 € / mp

Teren intravilan /3211mp / Calea Bucuresti

Goranu, Râmnicu Vâlcea

3.211 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
6

49.900 €
152.60 € / mp

Teren de vanzare intravilan 327 mp Goranu Strau ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

327 mp
327 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
6

60.000 €
50 € / mp

Teren de 1200 mp + 1/3 din 323 mp drum Goranu R ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

41.000 €
44.000 €
18.64 € / mp

Teren de vanzare 2200 mp Goranu Izlazului Valce ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.200 mp
2.200 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
5

15.000 €
6 € / mp

Teren 2500 mp Feteni-Valcea, priveliste spectac ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

75.000 €
50 € / mp

Teren intravilan

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.500 mp
1.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

55.000 €
53.19 € / mp

Teren, 1 034 m2,

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.034 mp
1.034 mp teren
Proprietar
Comision 0%

4 luni în urmă
2

119.500 €
21.34 € / mp

Teren de vanzare, 5600mp

Goranu, Râmnicu Vâlcea

5.600 mp
5.600 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 luni în urmă
1

99.000 €
99.40 € / mp

Teren intravilan 996 mp Goranu, Ramnicu Valcea

Goranu, Râmnicu Vâlcea

996 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
8

130.000 €
40.63 € / mp

Teren Fedelesoiu/3200 mp/Intravilan

Goranu, Râmnicu Vâlcea

3.200 mp teren
f.s. 19 m
Agenție

Mai mult de un an
14

48.400 €
44 € / mp

Teren intravilan 1.100 mp Goranu 3km Rm.VL. acc ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

3 luni în urmă

48.400 €
44 € / mp

Teren intravilan 1.100 mp Goranu 3km Rm.VL. acc ...

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.100 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
6

60.000 €
50 € / mp

Teren intravilan, Goranu-Lespezi

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.200 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
4

95.000 €
133.99 € / mp

Teren intravilan - Zona Goranu

Goranu, Râmnicu Vâlcea

709 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

195.000 €
40.03 € / mp

Teren Goranu Zona Peugeot

Goranu, Râmnicu Vâlcea

4.871 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
6

98.000 €
82.91 € / mp

Teren intravilan - Strada Feteni-Goranu

Goranu, Râmnicu Vâlcea

1.182 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

4 luni în urmă
1

66.420 €
27 € / mp

Teren Ramnicu Valcea Str Poenari

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.460 mp teren
Agenție

9 luni în urmă
17

67.000 €
10 € / mp

TEREN 6700 MP, INTRAVILAN LANGA PADURE

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

6.700 mp teren
Agenție

8 luni în urmă
1

300.000 €
375 € / mp

Teren zona nord 800m pretabil constructii

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

800 mp teren

Agenție

Mai mult de un an
4

2.000.000 €
7.29 € / mp

Teren Ramnicu Valcea / 28 Ha

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

274.384 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
13

55.000 €
2.57 € / mp

PADURE LANGA ORAS, ACCES BUN, IDEALA PENTRU ACT ...

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

21.437 mp teren
f.s. 200 m
Agenție

Mai mult de un an
19

110.000 €
100.000 €
200 € / mp

Teren cu autorizatie - Calea Lui Traian - Zona ...

Cetățuia Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

550 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
11

29.500 €
19.67 € / mp

DEALUL MALULUI, TEREN 1500 MP INCONJURAT DE PAD ...

Priba, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.500 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
8

44.160 €
40 € / mp

Teren pentru constructii, Rm Valcea, zona Nord

Nord, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.104 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
3

31.000 €
30.24 € / mp

Teren + casa batraneasca

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.025 mp
1.025 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

82.800 €
30 € / mp

Vand teren in Priporu

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.760 mp
2.760 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

66.420 €
27 € / mp

Teren / Ramnicu Valcea / Str Poenari /

Central, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.460 mp
2.460 mp teren

Căutări populare

Te-ar putea interesa și:

Terenuri de vânzare în Goranu, Râmnicu-Vâlcea

Goranu, situat în apropierea orașului Râmnicu-Vâlcea, oferă o oportunitate interesantă pentru investitori și dezvoltatori. Această zonă beneficiază de un peisaj natural frumos și de accesibilitate la facilitățile orașului. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor de vânzare din Goranu, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 110.000 euro, cu oferte care încep de la 32.000 euro, ceea ce face zona accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 400.000 euro, în funcție de locație și dimensiune.
  • Accesibilitate: Nivelul de accesibilitate este considerat mediu, ceea ce face din Goranu o opțiune atractivă pentru cei care caută să investească în terenuri.
  • Statistici de piață: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață stabilă.
  • Dimensiuni și tipuri de terenuri: Nu sunt disponibile date specifice privind dimensiunile terenurilor, dar prețurile pe metru pătrat variază între 16 euro și 267 euro, în funcție de caracteristicile fiecărei proprietăți.