Proprietăți unice: 7
Proprietari: 0
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
9

49.000 €
12.39 € / mp

CAZANESTI, DN67, TEREN 3956 MP

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

3.956 mp teren
Construcții
Agenție

2 luni în urmă
5

3.500 €
1 € / mp

Inchiriez teren 3500 mp

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

3.500 mp
3.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

222.500 €
20 € / mp

Teren de vanzare Zona industriala, langa Vilmar

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

11.125 mp
11.125 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
2

45.000 €
17.37 € / mp

Teren intravilan 2.590 mp toate utilita?ile Gur ...

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

2.590 mp
2.590 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
6

67.500 €
24.87 € / mp

Teren 2,714mp de vanzare - Strada Gura Vaii / B ...

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

2.714 mp
2.714 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

15.000 €
6 € / mp

Teren intravilan Cazanesti, la 8 km de oras

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

2.500 mp teren
Agenție

3 luni în urmă
1

15.000 €
6 € / mp

Teren intravilan, 2.500 mp, Cazane?ti, zona in ...

Căzănești, Râmnicu Vâlcea

2.500 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție
Comision 0%

5 luni în urmă
3

120.000 €
10 € / mp

TEREN INTRAVILAN - OPORTUNITATE INVESTITII

Combinatul Chimic, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

12.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
3

42 €
0.02 € / mp

Teren intravilan Str. APUSULUI Copacelu-Cazanes ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.860 mp teren
2E
Agenție

Mai mult de un an
4

98.000 €
13.23 € / mp

Teren Intravilan - Drumul Garii - Ramnicu Valce ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

7.409 mp teren
f.s. 19 m

Agenție

Mai mult de un an
6

69.000 €
14.20 € / mp

Teren intravilan/Str Balciului/Copacelu

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

4.860 mp teren
Construcții
Agenție

3 luni în urmă
5

76.000 €
25.08 € / mp

Teren str Balciului la strada ideal pt hale si ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

3.030 mp
3.030 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

50.000 €
20 € / mp

Teren, 2 500 m2,

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
2

40.000 €
26.99 € / mp

Teren de vanzare Rm Valcea 6km de centru

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.482 mp
1.482 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
7

42.900 €
55.71 € / mp

Teren plus Casa Batraneasca – Ramnicu V ...

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

770 mp teren
f.s. 10 m
Livadă
Intravilan
Proprietar
Comision 0%

1 săptămână în urmă

35.000 €
34.83 € / mp

Teren Copacelu Drumul Garii

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.005 mp teren
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
8

20.000 €
50 € / mp

Teren 400 Mp - Ramnicul Valcea - Residential

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

400 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
9

79.000 €
69.79 € / mp

Teren intravilan de vanzare - Copacelu

Copăcelu, Râmnicu Vâlcea

La ~5km distanță

1.132 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
4

33.000 €
13.71 € / mp

Teren 2407 mp/Mihaesti /sat Stuparei

Mihăești

La ~5km distanță

2.407 mp teren
f.s. 18 m
Agenție

Mai mult de un an
4

59.000 €
23.60 € / mp

Teren Zona industriala / 2500mp

Mihăești

La ~5km distanță

2.500 mp teren
f.s. 49 m
Agenție

8 luni în urmă
3

73.300 €
14.00 € / mp

teren 5236mp, Mihaesti

Mihăești

La ~5km distanță

5.236 mp teren
Construcții
Agenție

8 luni în urmă
9

17.000 €
9.38 € / mp

Teren de 1113 mp si casa batraneasca in comuna ...

Mihăești

La ~5km distanță

1.813 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
6

32.000 €
15.24 € / mp

Vanzare teren 2100 mp, Mihaesti Barsesti, ideal ...

Mihăești

La ~5km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
4

356.000 €
16.99 € / mp

Teren pentru hala, logistica sau parc auto 72 m ...

Mihăești

La ~5km distanță

20.954 mp
20.954 mp teren
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

38.400 €
16 € / mp

teren de vanzare

Mihăești

La ~5km distanță

2.400 mp
2.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

2 zile în urmă
7

35.000 €
21.14 € / mp

Teren intravilan excelent pentru investiție/com ...

Mihăești

La ~5km distanță

1.656 mp teren
Construcții
Agenție

4 luni în urmă
14

110.000 €
32.84 € / mp

Teren Intravilan -plat-utilitati- Bujoreni la 3 ...

Mihăești

La ~5km distanță

3.350 mp
3.350 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
8

145.000 €
25.64 € / mp

Teren intravilan Babeni

Mihăești

La ~5km distanță

5.656 mp
5.656 mp teren
Proprietar
Comision 0%

7 luni în urmă
1

21.592 €
8 € / mp

Teren de vânzare în com. Govora

Scărișoara

La ~5km distanță

2.699 mp teren
f.s. 65 m
Fâneață
Extravilan
Agenție

2 luni în urmă
3

40.000 €
26.99 € / mp

Teren intravilan Copacelu | 6km de centru Rm. V ...

Copăcelu

La ~5km distanță

1.482 mp teren
Construcții