Proprietate publicată fără poze.
Cere poze vânzătorului
Azi
- Proprietar
- Comision 0%
Teren de 12700 mp, în Pișchia
17.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
1.34 €
/ mp
Pişchia, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Vand teren extravilan in comuna Pischia, suprafa?a 1.27 ha. ID anun?: 1773640807
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 22 Mai 2026
ID anunț: 1653906
Suprafață teren:
12.700 mp