Teren 3500mp. Paun Bucium la asfalt cu toate utilitatile

157.000 €
44.86 € / mp

Păun, Judeţul Iaşi

Suprafață teren:
3.500 mp

Descriere teren

Ag. A.F.Imobiliare va propune spre vanzare; teren superb, in suprafata aproximativa de 3500mp.intravilan, in Paun, Bucium, zona frumoasa, cu padure in apropiere, aer curat, amlasa la str. asfaltata ( intre case) cu deschiderea de 33ml, in partea din spate se largeste pana la 68ml. si cu toate utilitatile la limita terenului:(apa curenta, gaz metan, canalizare, curent electric) Terenul se preteaza pentru construirea de locuinte individuale. Proprietatea inca nu este dezmembrata (deaceea am folosit suprafata aproximativa de 3500mp. insa deschiderea la strada nu se schimba, ramane la 33ml. si partea din spate ramane la 68ml. ( in scurt timp va fi dezmembrata parcela) Pret = 45e mp Comision Ag.
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 13 Mai 2026 ID anunț: 305060
Suprafață teren: 3.500 mp
Clasificare teren: Intravilan
Front stradal: 33 m

Istoric preț

Puncte de interes

Recreere
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1040 m
restaurants
Taverna Bucium
Restaurante aprox. 1409 m

Proprietăți similare

Teren de 2000 mp, în Aroneanu
142.000 €
Județul Iași, Aroneanu
2.000 mp teren
Teren intravilan de 4116 mp, în Vorovești
148.176 €
Județul Iași, Vorovești
4.116 mp teren
Teren intravilan de 1762 mp, în Copou
170.000 €
Iași, Copou
1.762 mp teren
Teren de 2875 mp, în Bucium
143.750 €
Iași, Bucium
2.875 mp teren
Teren de 1500 mp, în Miroslava
150.000 €
Județul Iași, Miroslava
1.500 mp teren
Teren de 920 mp, în Miroslava