Proprietăți unice: 2
Proprietari: 0
Agenție

10 luni în urmă
7

157.000 €
44.86 € / mp

Teren 3500mp. Paun Bucium la asfalt cu toate ut ...

Păun

3.500 mp teren
f.s. 33 m
Intravilan
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
11

109.000 €
24.77 € / mp

OPORTUNITATE: 4.400 mp la marginea PADURII, lan ...

Păun

4.400 mp teren
f.s. 56 m
Extravilan
Agricol

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Agenție

Mai mult de un an
8

25.000 €
29.41 € / mp

Teren de Vanzare – 850 mp | Petrarie – Burnova ...

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
8

46.000 €
27.06 € / mp

Teren de Vanzare - parcelabil | Petrarie - Burn ...

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

1.700 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
6

80.000 €
40 € / mp

Teren Barnova !

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Construcții

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Agenție

3 luni în urmă
3

105.000 €
42.86 € / mp

Teren situat in zona Bucium- Pietrarie

Pietrărie, Iași

La ~5km distanță

2.450 mp teren
f.s. 165 m
Livadă
Intravilan
Agenție
Comision 0%

Mai mult de un an
5

64.900 €
25 € / mp

Teren 2,596mp sat Pietraria, comuna Barnova

Pietrăria

La ~5km distanță

2.596 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă

643.470 €
15 € / mp

Oportunitate de investitie! Schitu Duca - Poien ...

Poieni

La ~5km distanță

42.898 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

300.000 €
20 € / mp

Teren 15000 mp Poieni Schitu Duca deschidere la ...

Poieni

La ~5km distanță

15.000 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

4 săptămâni în urmă
2

300.000 €

Teren 15000 mp Poieni Schitu Duca deschidere la ...

Poieni

La ~5km distanță

f.s. 50 m
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
5

30 €
0.05 € / mp

Rate / Vand teren Poieni, Schitu Duca

Poieni

La ~5km distanță

550 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
11

43.500 €
49.900 €
44.66 € / mp

Bârnova - Teren Intravilan 974 Mp, utilitati, d ...

Bârnova

La ~5km distanță

974 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

150.000 €
46.30 € / mp

3240mp teren intravilan , Barnova-Iasi.

Bârnova

La ~5km distanță

3.240 mp
3.240 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
3

39.200 €
55.21 € / mp

Teren intravilan, 710mp, toate utilitatile, zon ...

Bârnova

La ~5km distanță

710 mp
710 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

141.000 €
30.13 € / mp

Teren intravilan de 4680 mp, în Bârnova

Bârnova

La ~5km distanță

4.680 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

270.000 €
27 € / mp

Teren intravilan de 10000 mp, în Bârnova

Bârnova

La ~5km distanță

10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă

88.000 €
44 € / mp

Teren intravilan de 2000 mp, în Bârnova

Bârnova

La ~5km distanță

2.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 luni în urmă
1

33.500 €
35.12 € / mp

Vând teren intravilan între case sat Vișani com ...

Bârnova

La ~5km distanță

954 mp teren
Intravilan
Agenție

9 luni în urmă
3

37.800 €
44.47 € / mp

Vanzare Teren Intravilan 850 mp Șoseaua Barnova ...

Bârnova

La ~5km distanță

850 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

36.000 €
61.43 € / mp

Trecatoarea Visani Loturi de teren cu utilitat ...

Bârnova

La ~5km distanță

586 mp teren
Construcții
Agenție

5 luni în urmă
2

0 €

Trecatoarea Visani Loturi de teren cu utilitati ...

Bârnova

La ~5km distanță

586 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
4

62.000 €
56.36 € / mp

Teren Pietrarie, langa padure, vedere minunata, ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.100 mp
1.100 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

575.000 €
230 € / mp

Teren VISAN cu AUTORIZATIE DE CONSTRUIRE

Bârnova

La ~5km distanță

2.500 mp
2.500 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
6

82.500 €
15 € / mp

Teren intravilan in suprafata de 5.500mp , situ ...

Bârnova

La ~5km distanță

5.500 mp
5.500 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
10

319.150 €
50 € / mp

Visan str Dealul Craitelor TEREN 6383mp si 4217 ...

Bârnova

La ~5km distanță

6.383 mp
6.383 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
5

19.900 €
35.54 € / mp

Teren intravilan BARNOVA, 560mp, toate utilitat ...

Bârnova

La ~5km distanță

560 mp
560 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
11

77.550 €
47 € / mp

Bucium langa Motel TEREN 1650mp intravilan toat ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.650 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
5

48.500 €
50.52 € / mp

Teren intravilan 960mp, Bucium - Paun, toate ut ...

Bârnova

La ~5km distanță

960 mp
960 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

465.300 €
100 € / mp

Visani str Principala Teren 4653mp intravilan z ...

Bârnova

La ~5km distanță

4.653 mp
4.653 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

45.000 €
34.38 € / mp

1309mp teren intravilan pentru constructii, Bar ...

Bârnova

La ~5km distanță

1.309 mp
1.309 mp teren

Terenuri de vânzare în Paun, Județul Iași

Paun, situat în județul Iași, oferă oportunități atractive pentru cei interesați de achiziția de terenuri. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru potențialul de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața terenurilor din Paun, iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 45.000 euro, cu oferte care încep de la 109.000 euro și ajung până la 140.000 euro, ceea ce face ca zona să fie considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 30 euro, cu valori variind între 25 euro/m² și 58 euro/m².
  • Accesibilitate: Aproximativ 13% dintre oferte sunt considerate accesibile, ceea ce adaugă un plus de valoare pentru potențialii cumpărători.
  • Disponibilitate rapidă: Terenurile rămân online în medie 168 de zile, indicând o piață activă.

Paun reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri de vânzare, având prețuri competitive și un mediu propice pentru dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din Paun? Nu rata cele mai noi oferte!