Proprietar
Proprietăți unice: 26
Proprietari: 6
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

32.250 €
25 € / mp

Teren intravilan pentru casa, duplex sau doua c ...

Holboca

1.290 mp teren
Construcții
Agenție

Ieri
2

49.140 €
39 € / mp

Teren zona Holboca -Rusenii Vechi

Holboca

1.260 mp
1.260 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

0 €

Teren Comuna Holboca 3360mp

Holboca

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

2 zile în urmă
4

161.280 €
48 € / mp

Teren Comuna Holboca 3360mp

Holboca

3.360 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 zile în urmă
4

3.840 €
0.19 € / mp

Teren arabil in comuna Holboca, suprafata de 20 ...

Holboca

20.000 mp teren
Agenție

1 săptămână în urmă
1

284.000 €
4 € / mp

Vand teren intravilan Holboca -Cristesti-71000 ...

Holboca

71.000 mp
71.000 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

85.000 €
37.61 € / mp

Teren intravilan cu Autorizatie-2260 mp

Holboca

2.260 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

8 luni în urmă
4

745.000 €
37.25 € / mp

Oportunitate de Investitie - Teren Intravilan î ...

Holboca

20.000 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
2

110.000 €
23.91 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Holbo ...

Holboca

4.600 mp teren
Construcții
Agenție

10 luni în urmă
3

211.000 €
22.91 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, zona Holbo ...

Holboca

9.210 mp teren
Construcții
Agenție

Mai mult de un an
7

46.500 €
38.98 € / mp

Teren intravilan, Holboca, 1193mp

Holboca

1.193 mp teren
Construcții
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

24.400 €
20 € / mp

Teren intravilan de1220 mp

Holboca

1.220 mp
1.220 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
1

848.430 €
90 € / mp

Vanzare teren intravilan Holboca - Iasi

Holboca

9.427 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
1

848.430 €
90 € / mp

Vanzare teren intravilan Holboca - Iasi

Holboca

9.427 mp
9.427 mp teren
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

32.250 €
25 € / mp

Teren intravilan pentru casa

Holboca

1.290 mp
1.290 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
1

41.280 €
43 € / mp

Vanzare teren intravilan Orzeni

Holboca

960 mp
960 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

44.800 €
56 € / mp

Oportunitate de investitie! Teren intravilan, 8 ...

Holboca

800 mp
800 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
1

599.000 €
48.79 € / mp

Teren intravilan 22.500 m.p. Dancu Holboca

Holboca

12.276 mp
12.276 mp teren
Agenție

2 luni în urmă
6

21.000 €
39.55 € / mp

Teren intravilan de vanzare la 11 km de Palatul ...

Holboca

531 mp
531 mp teren
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
4

55 €
0.03 € / mp

Teren intravilan Holboca 1624mp

Holboca

1.624 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
1

35.000 €
15.22 € / mp

Teren de vanzare intravilan in Letcani, Ia?i

Holboca

2.300 mp
2.300 mp teren
Agenție

5 luni în urmă
4

14.000 €
28 € / mp

Teren pentru casa la 9 km de Iasi

Holboca

500 mp
500 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
5

40.900 €
34.08 € / mp

Teren intravilan 1200 mp utilitati la asfalt in ...

Holboca

1.200 mp
1.200 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
9

29.700 €
30 € / mp

Teren intravilan de vanzare in Iasi, amplasat i ...

Holboca

990 mp
990 mp teren
Agenție

Mai mult de un an
4

1.530.000 €
85 € / mp

Teren in Dancu pretabil pentru dezvoltare imobi ...

Holboca

18.000 mp
18.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an

122.000 €
50.41 € / mp

Teren intravilan Holboca

Holboca

2.420 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Dezvoltator

8 luni în urmă
4

250.000 €
44.84 € / mp

Teren de vânzare Tomesti, str. Stupinelor ...

Tomești, Iași

La ~5km distanță

5.575 mp teren
Construcții
Agenție

9 luni în urmă
4

112.000 €
14.93 € / mp

Teren intravilan Tomesti!

Tomești, Iași

La ~5km distanță

7.500 mp teren
Construcții
Agenție

7 luni în urmă
6

15.228 €
27 € / mp

Teren pentru casa cu vedere frumoasa

Tomești, Iași

La ~5km distanță

564 mp teren
Construcții

Agenție

3 luni în urmă
2

21.500 €
29.94 € / mp

Teren intravilan Chicerea (Tomesti)

Tomești, Iași

La ~5km distanță

718 mp teren

Terenuri de vânzare în Holboca, Județul Iași

Holboca, o localitate în apropierea Iașului, oferă oportunități excelente pentru cei interesați de terenuri de vânzare. Această zonă este cunoscută pentru accesibilitatea sa și pentru potențialul de dezvoltare. Imoradar24.ro a analizat piața și iată ce trebuie să știi:

  • Prețuri medii: Prețul mediu al terenurilor este de aproximativ 68.000 euro, cu oferte ce încep de la 30.000 euro, ceea ce face zona considerată accesibilă comparativ cu media națională de 100.489 euro.
  • Prețuri variate: Terenurile pot ajunge până la 745.000 euro, în funcție de amplasare și dimensiune.
  • Preț pe metru pătrat: Prețul mediu pe metru pătrat este de 39 euro, cu valori variind între 25 euro/m² și 72 euro/m².
  • Disponibilitate: Terenurile rămân online în medie 132 de zile, indicând o piață activă.
  • Tipuri de terenuri: Nu există terenuri noi sau în fază de planificare disponibile în prezent.

Holboca reprezintă o alegere excelentă pentru cei care caută terenuri accesibile, cu potențial de dezvoltare. Ești pregătit să explorezi oportunitățile din această zonă? Verifică acum terenurile disponibile în Holboca!