Parcele de vanzare pentru blocuri, cu toate utilitatile - Mosnita Noua

116.973 €
92.25 € / mp

Moşniţa Nouă, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
1.268 mp

Descriere teren

Teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Mosnita Noua. FOXFORT propune spre vanzare teren intravilan pentru bloc, 12 apartamente, in Mosnita Noua, avand o suprafata de 1268 mp, numar fronturi 1 si deschiderea de 24 ml la strada. Caracteristici teren: POT 40%, regim de inaltime permis Parter + 2 etaje. Utilitati: curent electric, apa, canalizare, gaz, catv, acces internet, fibra optica. Pretul este de 116.973 + TVA + comisionul standard al agentiei. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar. ID intern: V9772 ID anun? : 1777542559
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 14 Mai 2026 ID anunț: 1534480
Suprafață teren: 1.268 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1000 mp, în Moșnița Nouă
112.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.000 mp teren
Teren de 1705 mp, în Moșnița Nouă
116.900 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.705 mp teren
Teren de 1029 mp, în Moșnița Nouă
123.480 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.029 mp teren
Teren de 828.3 mp, în Moșnița Nouă
127.100 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
828,3 mp teren
Teren de 1621 mp, în Moșnița Nouă
115.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.621 mp teren
Teren de 798 mp, în Moșnița Nouă
124.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
798 mp teren
Teren de 658 mp, în Moșnița Nouă
105.280 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
658 mp teren
Teren de 1406 mp, în Moșnița Nouă
126.540 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
1.406 mp teren
Teren de 636 mp, în Moșnița Nouă
110.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă