Izvin - Teren agricol - S5000mp - Front la Bega

9.000 €
1.80 € / mp

Izvin, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
5.000 mp

Descriere teren

IM Imobiliare va ofera spre vanzare un teren agricol foarte fertil in zona comunei Izvin. Terenul are o suprafata de 5000mp si are un front de 20m la Raul Bega. Accesul la teren se face prin drum pietruit. ID anun? : 1773139348
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 10 Martie 2026 ID anunț: 1280278
Suprafață teren: 5.000 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1690 mp, în Central
8.450 €
Județul Timiș, Lugoj
1.690 mp teren
Teren de 400000 mp, în Central
9.000 €
Județul Timiș, Recaș
400.000 mp teren
Teren de 60000 mp, în Central
9.500 €
Județul Timiș, Lugoj
60.000 mp teren
Teren de 5000 mp, în Central
9.000 €
Județul Timiș, Recaș
5.000 mp teren
Teren de 182000 mp, în Central
9.000 €
Județul Timiș, Recaș
182.000 mp teren
Teren de 19500 mp, în Pișchia
8.500 €
Județul Timiș, Pișchia
19.500 mp teren