Chisoda - teren intravilan- 551 mp

49.900 €
90.56 € / mp

Giroc, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
551 mp

Descriere teren

IM Imobiliare ofera spre vanzare teren intavilan pentru casa in Chisoda, comuna Giroc, in zona noua si linistita.Terenul are o suprafata de 551 mp si front stradal de 16 m.Utilitati in apropiere si case construite in zona.Pentru informatii:Cristina IM Imobiliare
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 28 Aprilie 2026 ID anunț: 1361427
Suprafață teren: 551 mp

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
PO Timisoara CET
Mijloace transport aprox. 587 m
transport
Auchan
Mijloace transport aprox. 1495 m
transport
Auchan
Mijloace transport aprox. 1837 m
transport
Statie Real A33, E5
Mijloace transport aprox. 1862 m
Școală
education
Scoala Gimnaziala Iosif Ciorogariu
Învățământ aprox. 888 m
Recreere
parks
Parc
Recreere aprox. 784 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 925 m
shopping
Auchan
Supermarket/Mall aprox. 1444 m
parks
Teren sportiv
Recreere aprox. 1562 m

Proprietăți similare

Teren de 651 mp, în Giroc
46.000 €
Județul Timiș, Giroc
651 mp teren
Teren de 687 mp, în Giroc
46.900 €
Județul Timiș, Giroc
687 mp teren
Teren de 651 mp, în Giroc
45.990 €
Județul Timiș, Giroc
651 mp teren
Teren de 563 mp, în Giroc
47.799 €
Județul Timiș, Giroc
563 mp teren
Teren de 10000 mp, în Giroc
50.000 €
Județul Timiș, Giroc
10.000 mp teren
Teren de 695 mp, în Giroc
45.000 €
Județul Timiș, Giroc
Teren de 694 mp, în Giroc
52.500 €
Județul Timiș, Giroc
694 mp teren
Teren de 820 mp, în Giroc