Teren intravilan - servicii , S = 2000 mp, F.S. 28 ml, Sagul

275.000 €
137.50 € / mp

Giroc, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
2.000 mp

Descriere teren

Blitz va ofera spre achizitie un teren in Calea Sagului, situat intr-o zona iindustriala/servicii. Cu o suprafata generoasa de 2000mp, acest teren este ideal pentru constructia unei constructii de tip - hala service, spalatorie auto, etc. Locatie excelenta si de toate utilitatile necesare (in fata parcelei), proprietatea reprezinta o oportunitate de neratat. Accesul la teren se face de pe drum asfaltat. Contactati-ne pentru mai multe detalii si pentru a programa o vizionare! Cod oferta / ID BLITZ: P130671 Id intern: P130671
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 993277
Suprafață teren: 2.000 mp
Front stradal: 28 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Giroceana
Mijloace transport aprox. 484 m
transport
Halta Giroc hc
Mijloace transport aprox. 786 m
transport
Giroc
Mijloace transport aprox. 801 m
transport
Giroceana
Mijloace transport aprox. 910 m
Școală
education
Scoala Generala si Gradinita Giroc (en)
Învățământ aprox. 467 m
education
Scoala Gimnaziala Giroc
Învățământ aprox. 475 m
education
CENTRU REGIONALDE PREGATIRE PROFESIONALA PENTRU MAGISTRATI, GIROC, tIMISOARA
Învățământ aprox. 1839 m
Recreere
restaurants
Trio hotel/restaurant (en)
Restaurante aprox. 236 m
shopping
Profi City
Supermarket/Mall aprox. 508 m
shopping
Jelly Market
Supermarket/Mall aprox. 518 m
parks
Parc
Recreere aprox. 611 m

Proprietăți similare

Teren de 2103 mp, în Giroc