Teren Giarmata- asfalt-utilitati- PUG de locuinte colective

189.000 €
18.90 € / mp

Giarmata, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
10.000 mp

Descriere teren

LB Invest Imobiliare va indruma spre achizi?ionarea unei parcele de teren cu poten?ial excelent de dezvoltare, situata in Giarmata, jude?ul Timi?, cu acces facil catre autostrada ?i ora?. Detalii teren: Suprafa?a totala: 10.000 mp Front stradal: 28,108 ml Conform PUG: zona reziden?iala Drum asfaltat Utilita?i in fa?a parcelei Oportunitate de dezvoltare: Propunere de PUZ pentru parcelare Posibilitate ob?inere 9 parcele pentru construc?ii tip duplex Regim de inal?ime: P + 1 Zona in plina dezvoltare, avand locuinte in vecinatate Acces rapid catre Autostrada A1 Apropiere de Timi?oara Investi?ie ideala pentru dezvoltatori Pentru stabilirea unei vizionari, ne puteti contacta la numarul de telefon afisat si veti avea parte de tot suportul necesar cu 0% comision pentru cumparator. ID anun? : 1771326658
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă

Detalii teren

Actualizat în: 06 Mai 2026 ID anunț: 1230688
Suprafață teren: 10.000 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă

Proprietăți similare

Teren de 4316 mp, în Giarmata
203.000 €
Județul Timiș, Giarmata
4.316 mp teren
Teren de 10000 mp, în Giarmata
189.000 €
Județul Timiș, Giarmata
10.000 mp teren
Teren de 10000 mp, în Giarmata
200.000 €
Județul Timiș, Giarmata
10.000 mp teren
Teren de 898 mp, în Dumbrăvița
180.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
898 mp teren
Teren de 10000 mp, în Aeroport
180.000 €
Timișoara, Aeroport
10.000 mp teren
Teren de 6926 mp, în Ghiroda
207.780 €
Județul Timiș, Ghiroda
6.926 mp teren
Teren de 3800 mp, în Șag