Teren intravilan,Puz Aprobat in Ghiroda 3300 mp.

396.000 €
120 € / mp

Ghiroda, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
3.300 mp

Descriere teren

Apostu Estate va ofera in exclusivitate teren intravilan cu Puz aprobat pentru 3 construc?ii cu regim de inaltime P+3 E maxim 16 apartamente per parcela,?i subsol sau demisol. La parcela de 1300 mp dispunem de autoriza?ie aprobata pentru SAD la tot Parterul. Se vand 3 parcele intre 1000 ?i 1300 mp per parcela.Toate 3 parcele sunt alaturate. Pre?ul este de 120 euro /mp,u?or negociabil. Se vand doar impreuna. Utilitatiile sunt la aproximativ 200 M de parcele. Front stradal pe doua par?i de aproximativ 25 ml per parte. Mai multe detalii la telefon,va asteptam cu drag la o vizionare!
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1650960
Suprafață teren: 3.300 mp
Front stradal: 25 m

Istoric preț

Puncte de interes

Mijloace transport
transport
Ialomitei
Mijloace transport aprox. 161 m
transport
Statie Ialomitei M30
Mijloace transport aprox. 186 m
transport
Statie Pod Ghiroda M30
Mijloace transport aprox. 259 m
transport
Pod Ghiroda
Mijloace transport aprox. 311 m
Școală
education
Gradinita Ghiroda (en)
Învățământ aprox. 484 m
education
Scoala Generala Ghiroda
Învățământ aprox. 537 m
education
Gradinita Pygmalion
Învățământ aprox. 622 m
education
Gradinita Pygmalion
Învățământ aprox. 910 m
Recreere
parks
Teren Fotbal/Tenis
Recreere aprox. 178 m
restaurants
Km0 Pub and Restaurant
Restaurante aprox. 531 m
parks
Parc de joaca copii
Recreere aprox. 695 m
restaurants
HOTEL-RESTAURAN-TITANIC TIMISOARA (en)
Restaurante aprox. 1183 m

Proprietăți similare

Teren de 23254 mp, în Ghiroda
370.000 €
Județul Timiș, Ghiroda
23.254 mp teren
Teren de 3300 mp, în Ghiroda
396.000 €
Județul Timiș, Ghiroda
3.300 mp teren
Teren de 13800 mp, în Ghiroda
413.990 €
Județul Timiș, Ghiroda
13.800 mp teren
Teren de 8341 mp, în Plopi
375.345 €
Timișoara, Plopi
8.341 mp teren
Teren de 8341 mp, în Plopi
375.345 €
Timișoara, Plopi