4 luni în urmă
2
- Agenție
Zona de munte, cu iesire directa la rau
23.000 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
11.19 €
/ mp
Fârdea, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren de vanzare Zona de munte, cu ie?ire directa la rauIntr-o zona de munte autentica, unde lini?tea inca se respecta, se ofera spre vanzare teren cu ie?ire directa la rau, ideal pentru cabana, casa de vacan?a sau proiect turistic. Terenul beneficiaza de cadru natural spectaculos, aer curat, apa curgatoare ?i intimitate, fiind pozi?ionat intr-o zona retrasa, dar cu acces practic. Relieful este prietenos, iar amplasarea permite valorificare imediata sau investi?ie pe termen lung.- Ie?ire la rau- Zona montana, peisaj deosebit-Potrivit pentru construc?ie turism relaxare-Lini?te, natura, poten?ial real Un loc unde muntele nu e decor, ci stil de via?a.- Pentru detalii ?i vizionare, contacta?i-ma.
Citește mai mult
Citește mai puțin
Detalii teren
Actualizat în: 07 Mai 2026
ID anunț: 1546076
Suprafață teren:
2.056 mp