OPORTUNITATE! TEREN INTRAVILAN DUMBRAVI?A!

128.000 €
130.35 € / mp

Dumbrăviţa, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
982 mp

Descriere teren

Blitz Imobiliare va prezinta spre vanzare un teren intravilan localizat in Dumbravita. Posibilitate de constructie a unor locuinte unifamiliale si SAD. Pentru mai multe detalii, va invitam la o vizionare. Cod oferta / ID BLITZ: P169283 ID anun? : 1778417009
Citește mai mult Citește mai puțin
Apă Gaz

Detalii teren

Actualizat în: 10 Mai 2026 ID anunț: 1593001
Suprafață teren: 982 mp

Istoric preț

Facilități

Utilități
Apă Gaze

Proprietăți similare

Teren de 642 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
642 mp teren
Teren în Dumbrăvița
128.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
Teren de 600 mp, în Dumbrăvița
138.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
600 mp teren
Teren de 809 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
809 mp teren
Construcții
Teren de 700 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
700 mp teren
Teren de 982 mp, în Dumbrăvița
128.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
982 mp teren
Teren de 703 mp, în Dumbrăvița
129.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
703 mp teren
Teren de 735 mp, în Dumbrăvița
127.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
735 mp teren
Teren de 1000 mp, în Dumbrăvița
130.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
1.000 mp teren