Teren intravilan Dumbravita , Creanga Profi Super

115.000 €
159.50 € / mp

Dumbrăviţa, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
721 mp

Descriere teren

Teren intravilan Dumbravita, 2 parcele alaturate una 708 mp ?i 721 front de 18 si 17 m, utlititati la vecini. Pentru construc?ii casa unifamiliara cu regim P+E, Pret 115 mii euro parcela cu cf uri separate. Se pot achizitiona ambele sau doar una. ID anun? : 1769690559
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 24 Mai 2026 ID anunț: 1192594
Suprafață teren: 721 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 673 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
673 mp teren
Teren de 684 mp, în Dumbrăvița
109.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
684 mp teren
Teren de 700 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
700 mp teren
Teren de 642 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
642 mp teren
Teren de 631 mp, în Dumbrăvița
114.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
631 mp teren
Teren de 809 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
809 mp teren
Construcții
Teren de 610 mp, în Dumbrăvița
105.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
610 mp teren
Construcții
Teren de 642 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
642 mp teren
Teren de 502 mp, în Dumbrăvița
125.000 €
Județul Timiș, Dumbrăvița
502 mp teren