Ieri
5
- Proprietar
- Comision 0%
Teren Dumbravita, zona centrala !
136.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
227.50 €
/ mp
Dumbrăviţa, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren intravilan in Dumbravi?a, str. Lalalelor(vatra veche), singura parcela disponibila pe aceasta por?iune a strazii, cu toate utilita?ile la poarta :gaz,curent , canalizare, asfalt Terenul are suprafa?a de 600 mp, cu front stradal de 16ml, imprejmuit cu gard si inconjurat de constructii noi finalizate , se poate construi casa individuala P+E+M ER. Pozi?ionare excelenta, aproape de mijloace de transport in comun, parcul Central,primarie,scoala,supermarket-uri, acces rapid la strada principala Petofi Sandor. Direct proprietar ! ID anun? : 1772075067
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1661994
Suprafață teren:
600 mp