Teren de 2500 mp, în Dumbrăvița

33.750 €
13.50 € / mp

Dumbrăviţa, Judeţul Maramureş

Suprafață teren:
2.500 mp

Descriere teren

Rus, zona buna, 25 ari teren intrav., cu forma patrata, toate utilitatile, pret 1350E/ar tel. Zah Aurica Agentia imobiliara IAKA
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 21 Mai 2026 ID anunț: 1649836
Suprafață teren: 2.500 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren de 1289 mp, în Coltău
32.000 €
Județul Maramureș, Coltău
1.289 mp teren
Teren în Coltău
32.000 €
Județul Maramureș, Coltău
Teren de 7400 mp, în Copalnic
37.000 €
Județul Maramureș, Copalnic
7.400 mp teren
Teren de 2750 mp, în Bozânta Mică
33.000 €
Județul Maramureș, Bozânta Mică
2.750 mp teren
Teren de 6800 mp, în Moisei
35.000 €
Județul Maramureș, Moisei
6.800 mp teren
Teren de 2367 mp, în Ocoliș
33.000 €
Județul Maramureș, Ocoliș
2.367 mp teren
Teren de 2016 mp, în Tăuții-Măgherăuș
31.000 €
Județul Maramureș, Tăuții-Măgherăuș
2.016 mp teren
Teren intravilan de 5000 mp, în Coaș
35.000 €
Județul Maramureș, Coaș
5.000 mp teren
Pădure
Teren de 1170 mp, în Dumbrăvița
31.000 €
Județul Maramureș, Dumbrăvița
1.170 mp teren