23 ore în urmă
2
- Proprietar
- Comision 0%
Proprietar, Balcescu-Dumbravita-Padure,1590mp,fs 31m, 250E mp
397.500 €
Prețul este preluat din anunțul original și poate include sau nu TVA. Verificați cu vânzătorul.
250 €
/ mp
Dumbrăviţa, Judeţul Timiş
Descriere teren
Sesizează o problemă
Teren 1590mp, fs 31m, canalizare gravitationala, Dumbravita-vatra satului, cu casa veche, 250E mp (sau 1353mp, fs 31m) ID anun? : 1681204342
Citește mai mult
Citește mai puțin
Apă
Gaz
Detalii teren
Actualizat în: 23 Mai 2026
ID anunț: 1664034
Suprafață teren:
1.590 mp