Teren intravilan de vanzare, Covaci - Utilitati in zona

48.990 €
61.86 € / mp

Covaci, Judeţul Timiş

Suprafață teren:
792 mp

Descriere teren

Teren intravilan dotari servicii, pretabil constructii de vanzare in Covaci, zona Est. FOXFORT propune teren intravilan pretabil constructii de vanzare in Covaci, zona Est, avand o suprafata de 792 mp, numar fronturi 2 si deschiderea de 40 ml la strada. Caracteristici teren: Regim inaltime pentru constructii: Parter + 2 Etaje + Mansarda. Utilitati: la strada Pretul este de 48.990 + comisionul standard al agentiei. Se accepta ca si modalitate de plata surse proprii sau credit bancar. ID intern: V7213 ID anun? : 1725438419
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 11 Mai 2026 ID anunț: 546773
Suprafață teren: 792 mp

Istoric preț

Facilități

Amenajare străzi
Pietruite
Alte caracteristici
Oportunitate de investiție Acces auto

Proprietăți similare

Teren de 600 mp, în Moșnița Nouă
49.800 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
600 mp teren
Teren de 1230 mp, în Parța
45.000 €
Județul Timiș, Parța
1.230 mp teren
Construcții
Teren de 1619 mp, în Moșnița Veche
50.000 €
Județul Timiș, Moșnița Veche
1.619 mp teren
Teren de 674 mp, în Giarmata
48.000 €
Județul Timiș, Giarmata
674 mp teren
Teren de 12108 mp, în Belinț
52.000 €
Județul Timiș, Belinț
12.108 mp teren
Teren de 12108 mp, în Chizătău
52.000 €
Județul Timiș, Chizătău
12.108 mp teren
Teren de 529 mp, în Moșnița Nouă
50.000 €
Județul Timiș, Moșnița Nouă
529 mp teren
Teren de 674 mp, în Giarmata
48.000 €
Județul Timiș, Giarmata
674 mp teren
Teren de 647 mp, în Covaci
45.285 €
Județul Timiș, Covaci