Vand teren + casa, jude?ul Buzau, comuna Glodeanu-Sili?tea, sat Cotorca.

37.000 €
43.02 € / mp

Cotorca, Judeţul Buzău

Suprafață teren:
860 mp

Descriere teren

Situata la ?oseaua principala Vizavi de magazine,scoala ?i biserica Toate utilita?ile Teren 860 mp Casa locuibila 75 mp utili Casa dispune de : 3 camere , o bucatarie, un hol , pardoselile ?i tamplaria sunt din lemn. In curte exista o fantana , pivni?a, terenul este drept ID anun? : 1778523625
Citește mai mult Citește mai puțin

Detalii teren

Actualizat în: 22 Mai 2026 ID anunț: 1660769
Suprafață teren: 860 mp

Istoric preț

Proprietăți similare

Teren intravilan de 1560 mp, în Tisău
34.320 €
Județul Buzău, Tisău
1.560 mp teren
Teren de 2000 mp, în Vernești
40.000 €
Județul Buzău, Vernești
2.000 mp teren
Teren de 5000 mp, în Central
40.000 €
Buzău, Central
5.000 mp teren
Teren în Greceanca
36.000 €
Județul Buzău, Greceanca
Teren de 1919 mp, în Poșta
40.000 €
Buzău, Poșta
1.919 mp teren
Teren de 300 mp, în Exterior Vest
36.000 €
Buzău, Exterior Vest
300 mp teren
Teren de 1250 mp, în Vadu Pașii
37.500 €
Județul Buzău, Vadu Pașii
1.250 mp teren
Teren de 1200 mp, în Berca
35.000 €
Județul Buzău, Berca
1.200 mp teren
Teren intravilan de 1555 mp, în Berca
40.000 €
Județul Buzău, Berca
1.555 mp teren