Proprietăți unice: 1
Proprietari: 0
Agenție

8 luni în urmă
7

70.000 €
14 € / mp

Teren intravilan de vanzare Cotorca Buzau

Cotorca

5.000 mp teren

Pe lângă rezultatele de mai sus, iată și oferte similare din împrejurimi.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

La ~10km distanță

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Teren agricol 1ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

La ~10km distanță

10.000 mp
10.000 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 săptămâni în urmă
3

10.000 €
1 € / mp

Teren agricol 1 ha de vanzare Valea Macrisului, ...

Valea Măcrișului

La ~10km distanță

10.000 mp teren

Activează notificările pentru a fi la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Dezactivează notificările dacă nu vrei să mai fii la curent cu cele mai noi anunțuri imobiliare.

Proprietar
Comision 0%

3 săptămâni în urmă
16

20.000 €
9.76 € / mp

Vand proprietate

Valea Măcrișului

La ~10km distanță

2.050 mp teren
Intravilan
Agricol
Agenție

Mai mult de un an
1

9.500 €
3.66 € / mp

Teren intravilan Bragareasa-Scutelnici

Scutelnici

La ~10km distanță

2.598 mp teren
Proprietar
Comision 0%

9 ore în urmă

10.000 €
9.68 € / mp

Vand loc de casa

Văcăreasca

La ~10km distanță

1.033 mp teren
Agenție

4 luni în urmă
6

38.280 €
20 € / mp

Ciocarlia de Sus Strada Dreptati teren 1914 mp ...

Ciocârlia

La ~10km distanță

1.914 mp
1.914 mp teren
Proprietar
Comision 0%

2 luni în urmă
1

20.250.000 €
4,500.00 € / mp

teren intravilan in sup.de 4500mp,

Ciocârlia

La ~10km distanță

4.500 mp teren
f.s. 13 m
Intravilan
Agricol
Agenție

1 lună în urmă
1

3.700 €
0.07 € / mp

Inchiriez teren 5,2 ha pe E85 Buc-Bz km 75, dub ...

Căldărușeanca

La ~10km distanță

52.000 mp teren
f.s. 500100 m
Agenție

3 săptămâni în urmă
4

12.000 €
5.71 € / mp

Vand teren intravilan in Bradeanu in suprafata ...

Brădeanu

La ~15km distanță

2.100 mp
2.100 mp teren
Proprietar
Comision 0%

6 ore în urmă
10

25.000 €
12,500.00 € / mp

Teren intravilan 2293 mp, cu casa batraneasca l ...

Glodeanu Sărat

La ~15km distanță

2 mp teren
Agenție

7 luni în urmă
7

240.000 €
80 € / mp

Teren 3000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

La ~15km distanță

3.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

7 luni în urmă
4

80.000 €
80 € / mp

Teren 1000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

La ~15km distanță

1.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
4

80.000 €
80 € / mp

Teren 1000 m.p. Penny Mihailesti

Mihăilești

La ~15km distanță

1.000 mp
1.000 mp teren
f.s. 10 m
Agenție

2 săptămâni în urmă
7

700.000 €
73.46 € / mp

Solare Flori si Legume - Bujori

Mihăilești

La ~15km distanță

9.529 mp
9.529 mp teren
f.s. 10 m
Proprietar
Comision 0%

3 ore în urmă
1

8.201 €
0.17 € / mp

Proprietar, vand teren 47400mp cernoziom, Ialom ...

Colelia

La ~15km distanță

47.400 mp teren
Agenție
Comision 0%

1 lună în urmă
4

4.999 €
4.44 € / mp

Vânzare teren potențial industrial, l ...

Ion Roată

La ~15km distanță

1.125 mp teren
Construcții
Agenție

1 lună în urmă
1

13.320 €
10 € / mp

Teren de vanzare

Alexeni

La ~15km distanță

1.332 mp
1.332 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
2

8.000 €
2 € / mp

Alexeni teren intravilan 4000 mp

Alexeni

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Agenție

1 lună în urmă
2

8.000 €
2 € / mp

Alexeni teren intravilan 4000 mp

Alexeni

La ~15km distanță

4.000 mp teren
Construcții
Agenție
Comision 0%

10 luni în urmă
3

34.000 €
9.99 € / mp

Teren intravilan casa Alexeni Ialomita

Alexeni

La ~15km distanță

3.404 mp teren
Construcții
Agenție

6 luni în urmă
13

155.000 €
75.17 € / mp

DE VANZARE TEREN 2000 MP - COSERENI( il )

Manasia

La ~20km distanță

2.062 mp
2.062 mp teren
Agenție
Comision 0%

6 luni în urmă
6

155.000 €
39.69 € / mp

Teren 3905 mp Manasia, pozitie la drum judetean

Manasia

La ~20km distanță

3.905 mp teren
Construcții
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
3

13 €
0 € / mp

Teren 2900mp /// Deschidere 24ml/// Zona in dez ...

Central, Pogoanele

La ~20km distanță

2.900 mp teren
Agenție

10 luni în urmă
7

442 €
0.37 € / mp

Teren extravilan Pogoanele, ID: R2586845

Central, Pogoanele

La ~20km distanță

1.200 mp
1.200 mp teren
f.s. 4 m
Proprietar
Comision 0%

3 luni în urmă
1

38.987 €
13 € / mp

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~20km distanță

2.999 mp
2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

1 lună în urmă
4

39.000 €
13 € / mp

Teren intravilan cu nr stradal

Central, Urziceni

La ~20km distanță

2.999 mp
2.999 mp teren
Proprietar
Comision 0%

Mai mult de un an
4

7 €
0 € / mp

Pamant extravilan, 2 parcele a cate 17500mp res ...

Urziceni

La ~20km distanță

30.000 mp teren
Agenție

6 luni în urmă
1

150.000 €
4.87 € / mp

Teren extravilan urziceni DN2

Urziceni

La ~20km distanță

30.775 mp teren
Extravilan
Agricol